შინაგან საქმეთა მინისტრის მოადგილემ - იოსებ ჭელიძემ, განსაკუთრებულ დავალებათა დეპარტამენტის დირექტორთან - ზვიად ხარაზიშვილთან ერთად, საოკუპაციო ხაზის მიმდებარე სოფლებთან მდებარე განსაკუთრებულ დავალებათა დეპარტამენტის საგუშაგოები მოინახულა.
მინისტრის მოადგილემ საგუშაგოებზე არსებული ინფრასტრუქტურა, სამუშაო და საცხოვრებელი სივრცეები, ასევე, ტექნიკა და აღჭურვილობა დაათვალიერა.
იოსებ ჭელიძე ადგილზე მომუშავე განსაკუთრებულ დავალებათა დეპარტამენტის თანამშრომლებს შეხვდა, გაესაუბრა და არსებული ვითარების, აგრეთვე, მათი საჭიროებების შესახებ დეტალური ინფორმაცია მიიღო.

The Deputy Minister of Internal Affairs - Ioseb Chelidze, along with the Director of Special Tasks Department - Zviad Kharazishvili, visited the checkpoints of Special Tasks Department located near the villages of the occupation line.
The Deputy Minister viewed the existing infrastructure, workspaces and living conditions, as well as equipment and technology at the checkpoints.
Ioseb Chelidze met with the employees of the Special Tasks Department working on the ground, conversed with them and received detailed information on the current situation and their necessities.