შინაგან საქმეთა სამინისტროს საზოგადოებრივი უსაფრთხოების მართვის ცენტრი „112“-ის დირექტორმა, გიორგი არსოშვილმა და შპს „საქართველოს აეროპორტების გაერთიანების“ დირექტორმა, ირაკლი ქარქაშაძემ ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმს მოაწერეს ხელი.
მემორანდუმის გაფორმების მიზანს მხარეებს შორის თანამშრომლობის გაღრმავება წარმოადგენს.
თანამშრომლობის ფარგლებში, საზოგადოებრივი უსაფრთხოების მართვის ცენტრ „112“-ის სასწავლო ცენტრში შპს „საქართველოს აეროპორტების გაერთიანების“ თანამშრომლებს, მომსახურების ხარისხის გაუმჯობესების და კვალიფიკაციის ამაღლების მიმართულებით შესაბამისი სწავლება ჩაუტარდებათ.
შეხვედრის დასასრულს, „საქართველოს აეროპორტების გაერთიანების“ ხელმძღვანელმა „112“-ის დირექტორს თანამშრომლობისა და გაწეული მხარდაჭერისთვის მადლობა გადაუხადა.

Giorgi Arsoshvili- director of Public Safety Command Center "112" of the Ministry of Internal Affairs, and Irakli Karkashadze - director of "United Airports of Georgia” LLC, signed a memorandum of cooperation.
The purpose the memorandum is to enhance the cooperation between the parties.
Within the framework of cooperation, in the training center of Public Safety Command Center "112" the employees of "United Airports of Georgia” LLC will undergo appropriate training in the direction of improving the quality of service and raising their qualifications.
At the end of the meeting, the head of "United Airports of Georgia” thanked the director of "112" for the cooperation and support.