შსს-ს მომსახურების სააგენტოს თანამშრომლები შს მინისტრ ალექსანდრე ჭიკაიძის ინიციატივით დაწყებულ საქველმოქმედო აქციას შეუერთდნენ და მცხეთა-მთიანეთის რეგიონში მდებარე, წმ. გიორგი მთაწმინდელის სახელობის დედათა მონასტერთან არსებული სარეაბილიტაციო ცენტრის აღსაზრდელებს ეწვივნენ.
საქველმოქმედო აქციის ფარგლებში, მომსახურების სააგენტოს დირექტორმა ზურაბ ზუბადალაშვილმა მზრუნველობამოკლებულ ბავშვებს სხვადასხვა სახის საჩუქარი პირადად გადასცა და დამდეგი შობა-ახალი წელი მიულოცა. სააგენტოს თანამშრომლებმა სარეაბილიტაციო ცენტრის აღსაზრდელებსა და მათ მშობლებს სურსათი, ტკბილეული, ჰიგიენური ნივთები და წიგნები გადასცეს.
მომსახურების სააგენტო წმ. გიორგი მთაწმინდელის სახელობის დედათა მონასტერთან არსებული სარეაბილიტაციო ცენტრის აღსაზრდელებს საყოფაცხოვრებო ტექნიკითა და პირველადი მოხმარების ნივთებით სისტემატურად ეხმარება.

Employees of LEPL Service Agency have joined the charity campaign initiated by the Minister of Internal Affairs Aleksandre Tchikaidze and visited rehabilitation center for minors in Mtskheta-Mtianeti region.
Within the frames of the charity campaign director of LEPL Service Agency handed gifts to children of orphanage in person and wished them happy New Year. Employees of the agency handed food supplies, sweets and items of personal hygiene to the children of the facility and their parents.
Service Agency of the Ministry of Internal Affairs provides orphanage with items of personal hygiene and household appliances on the regular basis.