შსს-ს საპატრულო პოლიციის საფეხბურთო გუნდი ბიზნესის ჩემპიონთა ლიგის 2016-2017 წლების გათამაშების კორპორატიული თასის მფლობელი გახდა.
თბილისის ოლიმპიურ სასახლეში გამართულ ფინალურ მატჩში ერთმანეთს საპატრულო პოლიციის და „ევროპაბეთის“ საფეხბურთო გუნდები დაუპირისპირდნენ. მატჩს საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტის დირექტორი ალექსანდრე ხვადაგიანი და დეპარტამენტის თანამშრომლები ესწრებოდნენ.
თამაში დაძაბულად და საინტერესოდ წარიმართა. შსს-ს სპორტსმენებმა ფინალურ შეხვედრაში „ევროპაბეთის“ გუნდი 5:2 ანგარიშით დაამარცხეს.
ოქროს ლიგის შარშანდელმა გამარჯვებულმა, შსს-ს საპატრულო პოლიციის გუნდმა გათამაშების კორპორატიული თასი და ჩემპიონის ტიტული მოიპოვა.
მატჩის საუკეთესო ფეხბურთელად პოლიციის კაპიტანი, ირაკლი ქარჩავა დასახელდა. ნომინანტები და გამარჯვებული გუნდი შსს-ს საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტის დირექტორმა, ალექსანდრე ხვადაგიანმა დააჯილდოვა.

The patrol police team of the MIA became the owner of the Corporate Cup of the Champions League 2016-2017.
Football teams and Patrol Police Department and "Europebet" opposed each other in the final match in Tbilisi Olympic Palace. The patrol police department director Aleksandre Khvadagiani and the employees of the department attended the match.
The game was tense and interesting. The sportsmen of the MIA defeated "Eurobate" team in the final match with a score of 5: 2.
The winner of the Golden League last year, the patrol police team of the MIA won a corporate cup and champion title.
Police captain, Irakli Karchava was named as the best player of the match. Nominees and winner team was awarded by Aleksandre Khvadagiani, director of the patrol police department of the MIA.