შინაგან საქმეთა მინისტრის მოადგილემ სტრატეგიული მილსადენების დაცვის დეპარტამენტის რეგიონული ბაზები მოინახულა
შინაგან საქმეთა მინისტრის მოადგილე მერაბ მალანია სტრატეგიული მილსადენების დაცვის დეპარტამენტის სამცხე-ჯავახეთის რეგიონული სამმართველოს ციხისჯვრის განყოფილების ბაზას ეწვია.
მინისტრის მოადგილე აღნიშნული ბაზის გარე და შიდა პერიმეტრზე ახლადდამონტაჟებული, ანალიტიკური ფუნქციით აღჭურვილი, ციფრული სამეთვალყურეო ვიდეოკამერებისა და სამორიგეო ოთახში განთავსებული კამერების მონიტორინგის სისტემის მუშაობის სპეციფიკას გაეცნო.
სამეთვალყურეო სისტემა ბაზის შიდა და გარე პერიმეტრის გარეშე პირების შეჭრისგან სრულყოფილ დაცვას უზრუნველყოფს. აღნიშნული სისტემა ბაზის უსაფრთხოების ხარისხს მნიშვნელოვნად აამაღლებს.

Deputy Minister of Internal Affairs has visited regional bases of Strategic Pipelines Protection Department
Deputy Minister of Internal Affairs Merab Malania has visited Samtskhe-Javakheti regional division of Tsikhejvari base.
Deputy Minister got interested with the specifics of the monitoring system of the surveillance cameras with analytical functions installed in the external and internal perimeters as well as in duty room of the base.
Surveillance system provides complete protection from trespassing of the authorized persons on internal and external perimeters of the base. The mentioned system will significantly increase the security level of the base.