შინაგან საქმეთა სამინისტროს სტრატეგიული მილსადენების დაცვის დეპარტამენტის წარმომადგენლებმა დეპარტამენტის დაღუპულ თანამშრომელთა ოჯახებს ახალი წელი მიულოცეს და საახალწლო საჩუქრები გადასცეს.
რამდენიმე დღის წინ სტრატეგიული მილსადენების დაცვის დეპარტამენტის ფრენბურთის გუნდმა, ახალციხის მუნიციპალიტეტის პირველობისთვის გამართულ ჩემპიონატში I ადგილი დაიკავა. გუნდს ფულადი ჯილდო, მედლები, სიგელები და თასები გადაეცათ.
დეპარტამენტის თანამშრომლებმა ჯილდოდ მიღებული ფულით დაღუპული თანამშრომლების ოჯახებისთვის საახალწლო საჩუქრები შეიძინეს.

Representatives of the Strategic Pipelines Protection Department of the Ministry of Internal Affairs congratulated families of deceased employees of the Department with New Year and handed over New Year presents.
A few days earlier volleyball team of the Strategic Pipelines Protection Department took the 1st place at Akhaltsikhe Municipality Championship. Cash prize, medals, certificates and cups were awarded to the team.
Employees of the Department purchased New Year presents for the families of deceased employees with the prize money.