შინაგან საქმეთა სამინისტროს სასაზღვრო პოლიციის სექტორ „სამებას“ (N2 სამმართველო - ახალციხე) საქართველოს პარლამენტის თავმჯდომარე შალვა პაპუაშვილი პარლამენტის წევრებთან ერთად ესტუმრა.
სტუმრებს შინაგან საქმეთა სამინისტროს სასაზღვრო პოლიციის უფროსმა, გენერალ-მაიორმა ნიკოლოზ შარაძემ მოადგილესთან, პოლკოვნიკ გოჩა ჯანჯღავასთან ერთად უმასპინძლა.
ვიზიტის ფარგლებში გამართულ შეხვედრაზე ნიკოლოზ შარაძემ პარლამენტის წევრებს საქართველოს სასაზღვრო პოლიციის პრიორიტეტები და მიმდინარე პროექტები გააცნო, სასაზღვრო პოლიციის საქმიანობის საკითხებზე ისაუბრა და ადგილობრივი ინფრასტრუქტურა დაათვალიერებინა.
შეხვედრას სამცხე-ჯავახეთის რეგიონში სახელმწიფო რწმუნებული და ადგილობრივი თვითმმართველობის წარმომადგენლებიც ესწრებოდნენ.

The Chairman of the Parliament, Mr. Shalva Papuashvili, with the members of the Parliament visited Georgian Border Police’s Border Sector ,,Sameba” (Akhaltsikhe Division).
Head of the Georgian Border Police, General-Major Nikoloz Sharadze and Deputy Head of Border Police, Colonel Gocha Janjgava hosted the Guests.
During the meeting General-Major Nikoloz Sharadze discussed the priorities, activities and ongoing projects of the Georgian Border Police and introduced the local border infrastructure to the delegation.
The Governor of Samtskhe – Javakheti and the representatives of the local government were attended the meeting as well.