შინაგან საქმეთა სამინისტრო ღრმა მწუხარებას გამოთქვამს ამბროლაურის რაიონული სამმართველოს საგამოძიებო განყოფილების გამომძიებელის, 1975 წელს დაბადებული მირიან ჭელიძის გარდაცვალების გამო.
პოლიციის მაიორი, ონის მუნიციპალიტეტში სამსახურებრივ მოვალეობას ასრულებდა, იგი სტიქიური უბედურების ზონაში მიმდინარე სამაშველო ღონისძიებების ფარგლებში იცავდა საზოგადოებრივ წესრიგს, რა დროსაც შეუძლოდ გახდა და საავადმყოფოში მიყვანამდე გზაში გარდაიცვალა.
შინაგან საქმეთა სამინისტრო მირიან ჭელიძის გარდაცვალების გამო, თანაუგრძნობს გარდაცვლილის ოჯახს, ახლობლებს და თანამშრომლებს.

The Ministry of Internal Affairs would like to express its profound sorrow over the death of Mirian Chelidze, (DoB1975) - the investigator of the investigation unit under Ambrolauri police Division.
Police Major, was performing his professional duties in Oni municipality and ensured the public order within the frames of the ongoing rescue operation in the disaster-affected zone, when he felt unwell and died on the way to the hospital.
Due to the death of Mirian Chelidze, the Ministry of Internal Affairs expressed deepest condolences to the family, relatives and employees of the late police officer.