დაბადების თარიღი: 25.11.1981
2018-2025 წწ. საქართველოს განათლების, მეცნიერებისა და ახალგაზრდობის სამინისტროს ეკონომიკური დეპარტამენტის უფროსი;
2013-2018 წწ. საქართველოს განათლების, მეცნიერებისა და ახალგაზრდობის სამინისტროს ეკონომიკური დეპარტამენტის საბიუჯეტო სამმართველოს უფროსი;
2009-2013 წწ. საქართველოს ფინანსთა სამინისტროს საბიუჯეტო დეპარტამენტის სახელმწიფო ბიუჯეტის სამმართველოს მთავარი სპეციალისტი;
2007-2009 წწ. საქართველოს ფინანსთა სამინისტროს საბიუჯეტო დეპარტამენტის საბიუჯეტო პოლიტიკისა და ნაერთი ბიუჯეტის ფორმირების სამმართველოს უფროსი სპეციალისტი;
2005-2007 წწ. საქართველოს ფინანსთა სამინისტროს საბიუჯეტო დეპარტამენტის სახელმწიფო საშინაო ვალის სამმართველოს სპეციალისტი,
ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი - ეკონომიკური, ფინანსები, საბანკო და საგადასახადო საქმის საბაკალავრო პროგრამა;  (1999-2003 წწ).
ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი - ბიზნესის სკოლა, ბიზნესის ადმინისტრირების სამაგისტრო პროგრამა; (2014-2016 წწ).

Date of birth: 25.11.1981
2018-2025- Head of the Economic Department of the Ministry of Education, Science and Youth of Georgia;
2013-2018 - Head of the Budget Division of the Economic Department under the Ministry of Education, Science and Youth of Georgia;
2009-2013- Chief Specialist of the State Budget Division of the Budget Department under the Ministry of Finance of Georgia;
2007-2009 - Senior Specialist of the Budget Policy and Consolidated Budget Formation Division of the Budget Department under the Ministry of Finance of Georgia;
2005-2007- Specialist, State Domestic Debt Division, of the Budget Department under the Ministry of Finance of Georgia;
Education and Qualification:
Ivane Javakhishvili Tbilisi State University - Bachelor's Program in Economics, Finance, Banking and Taxation; (1999-2003).