დაბადების თარიღი: 04.02.1982;
2013-2016 წწ.- სსიპ „სასწრაფო სამედიცინო დახმარების ცენტრი“, დირექტორის მოადგილე; დირექტორის მოვალეობის შემსრულებელი; დირექტორი.
2012 – 2013 წწ. - საქართველოს შსს მცხეთა-მთიანეთის შს სამხარეო მთავარი სამმართველოს მცხეთის შს რაიონული სამმართველოს უფროსი.
2011-2012 წწ. - საქართველოს შრომის, ჯანმრთელობის და სოციალური დაცვის სამინისტროს შიდა აუდიტის დეპარტამენტის უფროსი;
2009-2011 წწ. - საქართველოს შრომის, ჯანმრთელობის და სოციალური დაცვის სამინისტროს გენერალური ინსპექციის უფროსი;
2007-2009 წწ. - საქართველოს თავდაცვის სამინისტროს გენერალური ინსპექციის სპეციალურ დავალებათა სამმართველოს უფროსი;
2007 წლის სექტემბერი-ნოემბერი - საქართველოს თავდაცვის სამინისტროს გენერალური ინსპექციის მთავარი ინსპექტორი;
2004 -2006 წწ. - საქართველოს შსს საკადრო და ორგანიზაციული უზრუნველყოფის დეპარტამენტის იურიდიული სამმართველოს ინსპექტორი
1999-2004 საქართველოს სახელმწიფო უშიშროების სამინისტროს აკადემია, სამართალმცოდნეობა, იურისტი მაგისტრთან გათანაბრებული

Date of birth: 04.02.1982
2012 – 2013 - Head of Mtskheta District Division of Mtskheta-Mtianeti Regional Main Division of the Ministry of Internal Affairs.
2011-2012 - Head of the Internal Audit Department of the Ministry of Labor, Health and Social Affairs of Georgia;
2009-2011 - Head of the General Inspection of the Ministry of Labor, Health and Social Affairs of Georgia;
2007-2009 - Head of the Special Tasks Division of the General Inspection of the Ministry of Defense of Georgia;
September-November 2007 - Chief Inspector of the General Inspection of the Ministry of Defense of Georgia;
2004 -2006- Inspector of the Legal Division of the Personnel and Organizational Maintenance Department of the Ministry of Internal Affairs of Georgia
Education and qualification:
1999-2004 - Academy of the Ministry of State Security of Georgia, Jurisprudence, Masters of Law, Lawyer