112გადაუდებელი დახმარების ერთიანი ნომერი

126გენერალური ინსპექცია

დეპარტამენტის დირექტორი

შალვა ბედოიძე

დაბადების თარიღი: 7 ივნისი, 1983წ.

განათლება:

2000– 2005 – ივ. ჯავახიშვილის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის იურიდიული ფაკულტეტი, სამართალმცოდნეობის სპეციალობა.

სამუშაო გამოცდილება:

12.06.2017-18.11.2017 – სახელმწიფო უსაფრთხოების სამსახურის სახელმწიფო უსაფრთხოების დეპარტამენტის ქ. თბილისის მთავარი სამმართველოს უფროსი

25.01.2016-12.06.2017 – სახელმწიფო უსაფრთხოების სამსახურის გენერალური ინსპექციის (დეპარტამენტი) უფროსის პირველი მოადგილე

01.10.2015-25.01.2016 – ქ. თბილისის პოლიციის დეპარტამენტის დირექტორი

06.01.2015-01.10.2015 – ქ. თბილისის მთავარი სამმართველოს უფროსი

27.11.2013-06.01.2015 – შსს ქ. თბილისის მთავარი სამმართველოს უფროსის მოადგილე

23.03.2013-27.11.2013 – შსს ქ. თბილისის მთავარი სამმართველოს ძველი თბილისის სამმართველს უფროსი

22.12.2012-23.03.2013 – შსს კახეთის სამხარეო მთავარი სამმართველოს ახმეტის რაიონული სამმართველოს უფროსი

28.07.2012-22.12.2012 – საქართველოს შსს იმერეთის, რაჭა-ლეჩხუმისა და ქვემო სვანეთის სამხარეო მთავარი სამმართველოს ზესტაფონის რაიონული სამმართველოს უბნის ინსპექტორების განყოფილების უბნის ინსპექტორ-გამომძიებელი

16.06.2011-22.06.2011 – საქართველოს ფინანსთა სამინისტროს საგამოძიებო სამსახურის საგამოძიებო დეპარტამენტის განსაკუთრებით მნიშვნელოვან საქმეთა სამმართველოს მეორე სამმართველოს უფროსი გამომძიებელი

15.12.2010-16.06.2011 – საქართველოს ფინანსთა სამინისტროს საგამოძიებო სამსახურის საგამოძიებო დეპარტამენტის იმერეთისა და რაჭა-ლეჩხუმის სამმართველოს უფროსის მოადგილე

02.06.2010-15.11.2010 – საქართველოს ფინანსთა სამინისტროს საგამოძიებო სამსახურის საგამოძიებო დეპარტამენტის იმერეთის, რაჭა-ლეჩხუმისა და გურიის სამმართველოს უფროსის მოადგილე

01.12.2009-02.06.2010 – საქართველოს ფინანსთა სამინისტროს საგამოძიებო სამსახურის საგამოძიებო დეპარტამენტის თბილისის მთავარი სამმართველოს პირველი სამმართველოს უფროსი გამომძიებელი

10.09.2009-01.12.2009 – საქართველოს ფინანსთა სამინისტროს შემოსავლების სამსახურის საგამოძიებო დეპარტამენტის თბილისის მთავარი სამმართველოს პირველი სამმართველოს უფროსი გამომძიებელი

05.03.2008-10.09.2009 – საქართველოს ფინანსთა სამინისტროს შემოსავლების სამსახურის საგამოძიებო დეპარტამენტის თბილისის მთავარი სამმართველოს პირველი სამმართველოს გამომძიებელი

01.02.2008-05.03.2008 – შსს ქ. თბილისის მთავარი სამმართველოს გლდანი-ნაძალადევის სამმართველოს დეტექტივების განყოფილების დეტექტივ-გამომძიებელი

01.09.2007-01.02.2008 – შსს ქ. თბილისის მთავარი სამმართველოს გლდანი-ნაძალადევის სამმართველოს კრიმინალური პოლიციის განყოფილების ადამიანის ჯანმრთელობის, სიცოცხლისა და ღირსების შელახვის წინააღმდეგ ბრძოლის ქვეგანყოფილების უფროსი გამომძიებელი

18.04.2006-01.09.2007 – შსს ქ. თბილისის მთავარი სამმართველოს გლდანი-ნაძალადევის შს სამმართველოს პოლიციის მე-2 განყოფილების კრიმინალური პოლიციის ჯგუფის გამომძიებელი.

ენები: ფრანგული, ინგლისური, რუსული.

ოჯახური მდგომარეობა: მეუღლე და ერთი შვილი.