• ვახტანგ გომელაურმა კახეთის პოლიციის დეპარტამენტში სამუშაო თათბირი გამართა
შინაგან საქმეთა მინისტრი, ვახტანგ გომელაური კახეთის რეგიონში პოლიციის და განსაკუთრებულ დავალებათა დეპარტამენტების თანამშრომლებს შეხვდა.
ვიზიტის ფარგლებში, შინაგან საქმეთა მინისტრმა კახეთის პოლიციის დეპარტამენტის ხელმძღვანელებთან სამუშაო თათბირიც გამართა.
შეხვედრას, მინისტრის პირველი მოადგილე - შალვა ბედოიძე, მინისტრის მოადგილე - გიორგი ბუთხუზი და განსაკუთრებულ დავალებათა დეპარტამენტის დირექტორი - ზვიად ხარაზიშვილი ესწრებოდნენ.
ვახტანგ გომელაურმა რეგიონის პოლიციის დეპარტამენტის ხელმძღვანელი პირებისგან მათ სამოქმედო ტერიტორიაზე დანაშაულთან ბრძოლის, ასევე, საპოლიციო პრევენციული ღონისძიებების შესახებ დეტალური ინფორმაცია მოისმინა.
შინაგან საქმეთა მინისტრმა სამუშაო თათბირზე სამინისტროს საქმიანობის პრიორიტეტულ მიმართულებებზე გაამახვილა ყურადღება და დეპარტამენტის ხელმძღვანელებს შესაბამისი დავალებები მისცა.

The Minister of Internal Affairs, Vakhtang Gomelauri, met with the employees of Kakheti Police and Special Tasks Departments in Kakheti region.
Within the framework of the visit, the Minister of Internal Affairs also held a working meeting with the chiefs of Kakheti Police Department.
First Deputy Minister - Shalva Bedoidze, Deputy Minister - Giorgi Butkhuzi, and Director of Special Tasks Department - Zviad Kharazishvili attended the meeting as well.
Vakhtang Gomelauri received detailed information from the chiefs of the regional police department on the fight against crime in their operational areas, as well as on police preventive measures.
At the working meeting, the Minister of Internal Affairs focused on the priority directions of the Ministry's activities and gave relevant instructions to the leadership of the department.