• ვახტანგ გომელაურმა, „მთავრობის ანგარიში მოქალაქეებს“ ფარგლებში, შინაგან საქმეთა ...
ვახტანგ გომელაურმა, „მთავრობის ანგარიში მოქალაქეებს“ ფარგლებში, შინაგან საქმეთა სამინისტროს მიერ 2020 წელს გაწეული საქმიანობის ანგარიში წარადგინა
შინაგან საქმეთა მინისტრის მოვალეობის შემსრულებელმა, ვახტანგ გომელაურმა, პროექტის - "მთავრობის ანგარიში მოქალაქეებს" - ფარგლებში, სამინისტროს მიერ 2020 წლის განმავლობაში განხორციელებული საქმიანობის ანგარიში წარადგინა.
ვახტანგ გომელაურმა ისაუბრა სამინისტროს სხვადასხვა დეპარტამენტის მიერ მთელი წლის განმავლობაში გაწეული მუშაობის შესახებ.
შინაგან საქმეთა მინისტრის მოვალეობის შემსრულებელმა, ასევე, ხაზგასმით აღნიშნა სამინისტროს შესაბამისი დანაყოფების თანამშრომლების მხრიდან, საქართველოს მთავრობის უწყებათშორისი საკოორდინაციო საბჭოს მიერ მიღებული გადაწყვეტილების შესაბამისად, მოქალაქეთა უსაფრთხოებისა და ქვეყანაში კორონავირუსის გავრცელების პრევენციის მიზნით, 24-საათიან რეჟიმში განხორციელებული ინტენსიური საქმიანობა.

• Vakhtang Gomelauri presented the report on activities of the Ministry of Interna...
Vakhtang Gomelauri presented the report on activities of the Ministry of Internal Affairs carried out throughout 2020 within the frames of – “Government Report to Citizens”
The acting Minister of Internal Affairs, Vakhtang Gomelauri presented the report on activities of the Agency carried out throughout 2020 within the frames of the project – “Government Report to Citizens”.
Vakhtang Gomelauri reviewed the activities implemented by the various Departments of the Ministry throughout this year.
The acting Minister of Internal Affairs has also stressed the intensive activities implemented in the round-the-clock regime by the staff of the relevant Departments of the Ministry in accordance with the decision of the Interagency Coordination Council of the Government of Georgia to prevent the spread of coronavirus across the country.