• შსს-ს საგზაო მოძრაობის უსაფრთხოების კამპანიის ფარგლებში, ბათუმის პორტისა და ბათუ...
შსს-ს საგზაო მოძრაობის უსაფრთხოების კამპანიის ფარგლებში, ბათუმის პორტისა და ბათუმი-ჩაქვის დამაკავშირებელი გვირაბის კედლები სტრიტ-არტის სტილით მოიხატა
შს სამინისტრო აგრძელებს საგზაო მოძრაობის უსაფრთხოების ფართომასშტაბიან კამპანიას - „შენი გულისთვის, შენი უსაფრთხოებისთვის“. კამპანიის ფარგლებში, ამჯერად ბათუმი-ჩაქვის დამაკავშირებელი გვირაბი და ბათუმის პორტის კედლის ერთ-ერთი მონაკვეთი სტრიტ-არტის სტილით მოიხატა.
მხატვარმა ირაკლი ადეიშვილმა, საზღვაო სეზონის დადგომასთან დაკავშირებით, ბათუმი-ჩაქვის დამაკავშირებელი გვირაბის ორივე მხარეს და ბათუმის პორტის კედელზე საგზაო მოძრაობის უსაფრთხოების კამპანიის ლოგო - საგზაო ნიშნებით დაფარული გული და სლოგანი დახატა.
შსს-ს საგზაო მოძრაობის უსაფრთხოების კამპანიას საგზაო დეპარტამენტის აჭარის საავტომობილო გზების სამსახური და ბათუმის შოთა რუსთაველის სახელობის სტუდენტებიც შემოუერთდნენ, რომლებმაც ბათუმის ქუჩებში მძღოლებს შსს-ს კამპანიის - „შენი გულისთვის, შენი უსაფრთხოებისთვის“ ბრენდირებული საჩუქრები გადასცეს.
საქართველოს ქალაქების ცენტრალურ ადგილებში, კამპანიის ფარგლებში, სტრიტ-არტის სტილით კიდევ რამდენიმე კედელი მოიხატება.

• Within the frames of the traffic safety campaign the walls of Batumi port and Ba...
Within the frames of the traffic safety campaign the walls of Batumi port and Batumi-Chakvi tunnels were painted in street art style
Ministry of Internal Affairs continues large-scale campaign-“For the Sake of You and Your Safety”. Within the frames of the campaign walls of Batumi-Chakvi tunnel and Batumi port tunnel were pained in street art style.
Artist Irakli Adeisvili, in connection with the opening of the holiday season painted the hear-shaped campaign logo covered with road signs on tunnels walls.
The traffic safety campaign was also joined by Shota Rustaveli University students and roads Department of Adjara who gave out symbolic gifts of the social campaign to the civilians.
In central parts of Batumi several more walls will also be painted in street art style within the frames of the campaign.