• შსს-ს იმერეთის, რაჭა-ლეჩხუმის და ქვემო სვანეთის სამხარეო მთავარი სამმართველოს თ...
შსს-ს იმერეთის, რაჭა-ლეჩხუმის და ქვემო სვანეთის სამხარეო მთავარი სამმართველოს თანამშრომლები საქველმოქმედო აქციას შეუერთდნენ
შსს-ს იმერეთის, რაჭა-ლეჩხუმის და ქვემო სვანეთის სამხარეო მთავარი სამმართველოს თანამშრომლები, საქველმოქმედო აქციის ფარგლებში, ცაგერის, ლენტეხის, ხონის და ხარაგაულის რაიონის სოფლებში მცხოვრებ 85 შეჭირვებულ და მრავალშვილიან ოჯახს ეწვივნენ, საკვები პროდუქტები მიუტანეს და ახალი წელი მიულოცეს.
იმერეთის, რაჭა-ლეჩხუმის და ქვემო სვანეთის სამხარეო მთავარი სამმართველო საქველმოქმედო აქციაში მონაწილეობას მომავალშიც აპირებს. შს სამინისტრო აქციის ფარგლებში სულ 1000-ზე მეტ ოჯახს ეხმარება.

Ministry of Internal Affairs continues charity campaign initiated by the Minister which is aimed at assisting extremely poor families residing in mountainous regions of the country.
This time campaign was joined by officers of Imeret-Racha Lechkhumi and Kvemo Svaneti Regional Main Division and met 85 families of the region. Officers wished them happy New Year and handed out food supplies.
Imeret-Racha Lechkhumi and Kvemo Svaneti Regional Main Division continues charity campaign which is aimed at assisting extremely poor families all across Georgia. Ministry of Internal Affairs will assist up to 1000 families residing in regions of the country.