• შინაგან საქმეთა სამინისტროს საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტის ერთიანი მომსახურები...
შინაგან საქმეთა სამინისტროს საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტის ერთიანი მომსახურების ცენტრში სადეზინფექციო სამუშაოები ჩატარდა
შინაგან საქმეთა სამინისტროს საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტის ერთიანი მომსახურების თბილისისა და რეგიონულ ცენტრებში, საქართველოს მთავრობის უწყებათშორისი საკოორდინაციო საბჭოს მიერ მიღებული გადაწყვეტილების შესაბამისად, ქვეყანაში კორონავირუსის გავრცელების პრევენციისა და რისკების ეფექტიანი მართვის მიზნით, სადეზინფექციო სამუშაოები ჩატარდა.
ერთიანი მომსახურების ცენტრში მოქალაქეთა მომსახურების სივრცეები სპეციალური ხსნარით ყოველდღიურად მუშავდება. გარდა ამისა, მოქალაქეთა მისაღებში განთავსებული ინვენტარი დღეში რამდენჯერმე იწმინდება. ასევე, ინტენსიურად ტარდება სპეციალური სადეზინფექციო სამუშაოები ერთიანი მომსახურების ცენტრის რეგიონულ ფილიალებში.
ერთიანი მომსახურების ცენტრი მოქალაქეებს მოუწოდებს, უსაფრთხოების მიზნით, ცენტრში სერვისების მისაღებად გამოცხადდნენ პირბადით.

• Disinfection works were carried out at the Unified Service Center of the Patrol ...
Disinfection works were carried out at the Unified Service Center of the Patrol Police Department under the Ministry of Internal Affairs
In order to prevent the spread of coronavirus and effectively manage the risks in the country, disinfection works were carried out in the Tbilisi and regional branches of the Unified Service Center of the Patrol Police Department under the Ministry of Internal Affairs , in accordance with the decision of the Interagency Coordinating Council of the Government of Georgia,
Spaces designated for citizens are treated with special solutions on the daily basis in Unified Service Center. In addition, inventory placed the reception spaces are being cleaned several times a day. Special disinfection works are held intensively in all branches of the Unified Service Center.
The Unified Service Center urges citizens to wear masks while being provided with services at Unified Service Centers.