• შინაგან საქმეთა სამინისტროს მომსახურების სააგენტოს რუსთავის სტრუქტურულ ერთეულში ...
შინაგან საქმეთა სამინისტროს მომსახურების სააგენტოს რუსთავის სტრუქტურულ ერთეულში ახალი შენობა გაიხსნა
შინაგან საქმეთა სამინისტროს მომსახურების სააგენტოს რუსთავის ცენტრალურ დეპარტამენტში, მიმდინარე ინფრასტრუქტურული პროექტების ფარგლებში, გაიხსნა და ექსპლუატაციაში შევიდა ახალი შენობა, რომელიც განკუთვნილია სატრანსპორტო საშუალების რეექსპორტის, ექსპორტის, იმპორტის, შესაბამისი საბაჟო პროცედურების განხორციელებისთვის.
ახალი, თანამედროვე სტანდარტების შენობა უახლესი ტექნიკითა და ინვენტარით არის აღჭურვილი. შენობის ინფრასტრუქტურა შეზღუდული შესაძლებლობების მქონე პირთა საჭიროებებზე სრულად არის მორგებული.
დაინტერესებული პირები ახალ შენობაში ახორციელებენ სატრანსპორტო საშუალებების რეექსპორტს, ექსპორტს, იმპორტს, შესაბამის საბაჟო პროცედურებს, ასევე პირველად რეგისტრაციას. შენობაში მზადდება და გაიცემა სატრანსპორტო საშუალების სახელმწიფო სანომრე ნიშნები და სარეგისტრაციო მოწმობები.
შინაგან საქმეთა სამინისტროს მომსახურების სააგენტოში დაგეგმილი და მიმდინარე ინფრასტრუქტურული პროექტების ფარგლებში, სერვისის გაუმჯობესების მიზნით, მთელი ქვეყნის მასშტაბით, სამშენებლო სამუშაოები აქტიურად მიმდინარეობს.

• New building opened in the Rustavi structural unit of the Service Agency of the ...
New building opened in the Rustavi structural unit of the Service Agency of the Ministry of Internal Affairs
In Rustavi Central Department of the Service Agency under the Ministry of Internal Affairs, within the framework of ongoing infrastructure projects, a new building was opened and put into operation, which is intended for re-export, export, import of vehicles and relevant customs procedures.
The new, building of contemporary standards is equipped with the latest equipment and inventory. The infrastructure of the building is fully adapted to the needs of people with disabilities.
Persons interested in re-export, export, import vehicles, relevant customs procedures, as well as initial registration is available in the new building. State license plates and registration certificates of the vehicle are made and issued in the building.
As part of the planned and ongoing infrastructure projects in the Service Agency of the Ministry of Internal Affairs, construction works are underway throughout the country to provide improved services.