შსს-ს საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტი გაცნობებთ, რომ საზოგადოებრივი წესრიგის უზრუნველყოფის მიზნით, 2015 წლის 31 დეკემბერს, თბილისის მერიის მიერ ორგანიზებულ საახალწლო კონცერტთან დაკავშირებით, თავისუფლების მოედანი და რუსთაველის გამზირის ნაწილი (სასტუმრო „თბილისი მერიოტიდან“) გადაიკეტება.
რუსთაველის გამზირზე თავისუფლების მოედნის მიმართულებით ავტომანქანები იმოძრავებენ ჭანტურიას ქუჩის გავლით. კოტე აფხაზის და შალვა დადიანის ქუჩებიდან მოძრაობა ნებადართულია პუშკინის ქუჩის გავლით ბარათაშვილის ქუჩის მიმართულებით. ბარათაშვილის ქუჩიდან რუსთაველის გამზირის მიმართულებით მოძრაობა ნებადართული იქნება ორბელიანის მოედნიდან თაბუკაშვილის ქუჩის გავლით.

Patrol Police Department would like to state that in order to ensure public order, on December 31, 2015, in connection with the New Year concert Freedom Square and part of the Rustaveli Avenue (from “Tbilisi Marriott”) hotel will be closed for traffic movement.
On Rustaveli Avenue traffic will be moving to the direction of Freedom square by means of Tchanturia Street. To the direction of Baratashvili Street the traffic will be moving through Pushkin Street from Shalva Dadiani and Kote Abkhazi Streets. From Baratashvili Street to the direction of Rustaveli Avenue traffic will be moving from Orbeliani Street by passing Tabukashvili Street.