• შინაგან საქმეთა სამინისტროს დანაყოფის ხელმძღვანელები მცხეთაში გამართულ ღონისძიებ...
შინაგან საქმეთა სამინისტროს დანაყოფის ხელმძღვანელები მცხეთაში გამართულ ღონისძიებაზე სტუმრებს პირადად მასპინძლობენ
შინაგან საქმეთა სამინისტროს მიერ მცხეთის ცენტრალურ მოედანზე, საქართველოს დამოუკიდებლობის დღესთან დაკავშირებით გამართულ საზეიმო ღონისძიებაზე მისულ სტუმრებს სამინისტროს სხვადასხვა დანაყოფის ხელმძღვანელები პირადად მასპინძლობენ.
საგამოფენო სივრცეებს დილიდან აქტიურად სტუმრობენ, როგორც მცხეთელები, ასევე, ქალაქის სტუმრები და შინაგან საქმეთა სამინისტროს თანამშრომლები შვილებით.
მცხეთაში, საინფორმაციო და საგამოფენო თემატურ სტენდებთან შინაგან საქმეთა სამინისტროს დანაყოფების თანამშრომლები მოქალაქეებს აცნობენ უწყების მიერ ევროინტეგრაციის მიმართულებით, ევროპული სტანდარტების შესაბამისად გადადგმულ ნაბიჯებს და წარმატებულ რეფორმებს.

• The leadership of the units of the Ministry of Internal Affairs personally hosts...
The leadership of the units of the Ministry of Internal Affairs personally hostsare guests at the event held in Mtskheta
The guests who arrived at the solemn event held by the Ministry of Internal Affairs on the central square of Mtskheta on the occasion of Georgia's Independence Day are, personally hosted by the heads of different departments of the Ministry.
Mtskheta residents, as well as city guests and employees of the Ministry of Internal Affairs with their children, have been actively visiting the exhibition spaces since morning.
In Mtskheta, at the information and exhibition thematic stands, the staff of the units of the Ministry of Internal Affairs familiarizes citizens with steps taken by the agency in the direction of European integration, and successful reforms implemented in accordance with European standards.