• შინაგან საქმეთა მინისტრის მოადგილემ ნინო ცაციაშვილმა და სამინისტროს წარმომადგენლ...
შინაგან საქმეთა მინისტრის მოადგილემ ნინო ცაციაშვილმა და სამინისტროს წარმომადგენლებმა ევროკავშირის პროექტის ფარგლებში შეხვედრა გამართეს
ევროკავშირის მიერ დაფინანსებული პროექტის - "სისხლისსამართლებრივი დევნისა და გამოძიების ხარისხის გაუმჯობესება საქართველოში" მმართველი კომიტეტის რიგით პირველი შეხვედრა გაიმართა. ღონისძიებას შინაგან საქმეთა მინისტრის მოადგილე ნინო ცაციაშვილი დაესწრო. მან პროექტის წარმატებით განხორციელებაზე და მის მიერ მხარდაჭერილ მიმართულებებზე ისაუბრა.
ონლაინ შეხვედრაზე მმართველი კომიტეტის წევრებმა პროექტის ფარგლებში მიღწეულ შედეგებზე იმსჯელეს და სამომავლო აქტივობები განსაზღვრეს. დისტანციურ შეხვედრას ასევე ესწრებოდნენ შინაგან საქმეთა სამინისტროს საერთაშორისო ურთიერთობების და საინფორმაციო-ანალიტიკური დეპარტამენტების ხელმძღვანელი პირები, ევროკავშირის დელეგაციის წევრები, გენერალური პროკურატურისა და სახელმწიფო ინსპექტორის სამსახურის წარმომადგენლები.

• Deputy Minister of Internal Affairs Nino Tsatsiashili and MIA representatives he...
Deputy Minister of Internal Affairs Nino Tsatsiashili and MIA representatives held meeting within the frames of EU project
The first meeting of the Steering Committee of the EU-funded project - "Improving Quality of Prosecution and Criminal Investigation in Georgia" was held. The event was attended by the Deputy Minister of Internal Affairs Nino Tsatsiashvili.
The Deputy Minister stressed the importance of successful implementation of the project and highlighted directions supported by the EU-funded project. At the online meeting members of the Steering Committee discussed the results achieved within the project and identified future activities. The distance meeting was also attended by the Directors of the International Relations and Information-Analytical Departments of the Ministry of Internal Affairs, the representatives of the EU delegation, the Prosecutor’s Office of Georgia and the State Inspector’s Service.