• შინაგან საქმეთა მინისტრის მოადგილემ ისრაელის პარლამენტის სპიკერს განსაკუთრებულ დ...
შინაგან საქმეთა მინისტრის მოადგილემ ისრაელის პარლამენტის სპიკერს განსაკუთრებულ დავალებათა დეპარტამენტის ბაზაზე უმასპინძლა
საქართველოში ოფიციალური ვიზიტით მყოფი ისრაელის პარლამენტის სპიკერი - ამირ ოჰანა, დელეგაციასთან ერთად შინაგან საქმეთა სამინისტროს განსაკუთრებულ დავალებათა დეპარტამენტის ბაზას ეწვია.
სტუმრებს შინაგან საქმეთა მინისტრის მოადგილემ - იოსებ ჭელიძემ და განსაკუთრებულ დავალებათა დეპარტამენტის ხელმძღვანელმა პირებმა უმასპინძლეს.
ვიზიტის ფარგლებში, დელეგაციის წევრებმა დეტალური ინფორმაცია მიიღეს განსაკუთრებულ დავალებათა დეპარტამენტის საქმიანობის ძირითადი მიმართულებების შესახებ. სტუმრებმა დაათვალიერეს შესაბამისი აღჭურვილობა და დაესწრნენ საჩვენებელ სწავლებას.
დელეგაციის ხელმძღვანელმა იოსებ ჭელიძეს მადლობა გადაუხადა მასპინძლობისთვის და ხაზი გაუსვა საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტროსთან არსებული ნაყოფიერი თანამშრომლობის მნიშვნელობას.

• Deputy Minister of Internal Affairs hosted the Spokesperson of the Parliament of...
Deputy Minister of Internal Affairs hosted the Spokesperson of the Parliament of Israel on the base of the Special Tasks Department
Within the framework of the official visit to Georgia, the Spokesperson of the Parliament of Israel, Amir Ohana, and the delegation visited the base of the Special Tasks Department of the Ministry of Internal Affairs.
Official guests were hosted by the Deputy Minister of Internal Affairs, Ioseb Chelidze, and senior officials of the Special Tasks Department.
Within the framework of the visit, delegation members were acquainted in depth with the main lines of work of the Special Tasks Department. Guests observed relevant equipment and attended demonstration exercises.
The head of the delegation expressed gratitude to Ioseb Chelidze for the hospitality and emphasized the importance of fruitful cooperation with the Ministry of Internal Affairs of Georgia.