• საპატრულო პოლიციის ხელმძღვანელებმა თანამშრომელ ქალბატონებს დედის დღე მიულოცეს
შსს-ს საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტის დირექტორმა გოგა რაზმაძემ, საპატრულო პოლიციის თანამშრომელს, მრავალშვილიან დედას - ეკატერინე ერაძეს, სამსახურებრივი მოვალეობის შესრულებისას, დედის დღე პირადად მიულოცა, თაიგული გადასცა და წარმატებები უსურვა.
შს მინისტრის გადაწყვეტილებით საპატრულო პოლიციის თანამშრომელი ქალები დედის დღესთან დაკავშირებით სამსახურებრივ მოვალეობის შესრულებისგან გათავისუფლდნენ.
შსს-ს რეგიონული დანაყოფების ხელმძღვანელებმა, ასევე, დედის დღე მიულოცეს თავიანთ თანამშრომელ ქალბატონებს და თაიგულები გადასცეს.

• leadership of the Patrol Police congratulated Mother's Day to their female worke...
Director of the Patrol Police Department Goga Razmadze has congratulated Mother’s Day to the Patrol Police officer on duty-Ekaterine Eradze. He handed over flowers to the officer and wished her success.
Based on the decision of the Minister of Internal Affairs all female workers of the Patrol Police have been dismissed from their work in connection with the Mother’s Day.
Heads of the regional division of Patrol Police also congratulated their female co-workers with the Mother’s day and handed over flowers to them.