• გიორგი მღებრიშვილმა იმერეთში გასვლითი თათბირი ჩაატარა
შინაგან საქმეთა მინისტრმა, გიორგი მღებრიშვილმა იმერეთის, რაჭა-ლეჩხუმისა და ქვემო სვანეთის პოლიციის დეპარტამენტში გასვლითი გაფართოებული სამუშაო თათბირი ჩაატარა. შეხვედრას შსს-ს ცენტრალური კრიმინალური პოლიციის დეპარტამენტისა და საქართველოს ყველა რეგიონის პოლიციის დეპარტამენტების ხელმძღვანელები ესწრებოდნენ.
თათბირზე შინაგან საქმეთა მინისტრმა დანაშაულის წინააღმდეგ ბრძოლისა და პრევენციის მიზნით მთელი ქვეყნის მასშტაბით განხორციელებული ღონისძიებების შესახებ დეტალური ინფორმაცია მიიღო.
გიორგი მღებრიშვილმა, პოლიციის დეპარტამენტების ხელმძღვანელებთან ერთად, პრიორიტეტული მიმართულებები განიხილა და სამუშაო პროცესთან დაკავშირებით მათ ახალი დავალებები მისცა.

• Minister of Internal Affairs held meeting with leadership of police departments
Minister of Internal Affairs Giorgi Mgebrishvili held meeting at Imereti, Racha-Lechkhumi and Kvemo Svaneti police Department. The meeting was attended by the leadership of the Central Criminal Police Department and regional police departments.
At the meeting Minister Mgebrishvili received comprehensive information on the activities held by police in the field of the fight against crime and crime prevention.
Giorgi Mgebrishvili along with leadership of police departments discussed priority directions and gave out new instructions in that direction.