• ვახტანგ გომელაურმა თბილისის პოლიციის დეპარტამენტის თანამშრომლებს ახალი უფროსი წ...
ვიცე-პრემიერმა, შინაგან საქმეთა მინისტრმა ვახტანგ გომელაურმა, პირველ მოადგილე შალვა ბედოიძესთან ერთად, თბილისის პოლიციის დეპარტამენტის თანამშრომლებს ახალი უფროსი, პოლიციის პოლკოვნიკი ლაშა გოგნიაშვილი წარუდგინა.
ამ დრომდე ლაშა გოგნიაშვილს გურიის პოლიციის დეპარტამენტის დირექტორის თანამდებობა ეკავა. მას შინაგან საქმეთა სამინისტროში ხელმძღვანელ პოზიციებზე მუშაობის მრავალწლიანი გამოცდილება აქვს.
შინაგან საქმეთა მინისტრმა თანამშრომლებთან უწყების პრიორიტეტული მიმართულებები განიხილა და სამუშაო პროცესთან დაკავშირებით მათ შესაბამისი დავალებები მისცა. შეხვედრაზე, ასევე, ყურადღება გამახვილდა დანაშაულთან ბრძოლასა და საპოლიციო პრევენციულ ღონისძიებებთან დაკავშირებით.
სამუშაო თათბირზე საუბარი, ასევე, შეეხო პოლიციის თანამშრომლების სამუშაო პირობების გაუმჯობესების მიზნით განხორციელებულ და მიმდინარე ინფრასტრუქტურულ პროექტებს.
შინაგან საქმეთა მინისტრმა დეპარტამენტის თანამშრომლებს გაწეული ეფექტიანი საქმიანობისთვის მადლობა გადაუხადა.

• Vakhtang Gomelauri introduced the new head of Tbilisi Police Department to the e...
Vice Prime Minister, Minister of Internal Affairs - Vakhtang Gomelauri, together with the First Deputy Shalva Bedoidze, introduced the new head of Tbilisi Police Department, Police Colonel - Lasha Gogniashvili to the employees.
Till recent period, Lasha Gogniashvili held the position of the Director of Guria Police Department. He has multiple years of experience in working on leading positions at the Ministry of Internal Affairs.
The Minister of Internal Affairs discussed the priority directions of the department with the employees and gave them relevant tasks regarding the work process. The meeting also focused on the fight against crime and police preventive measures.
The discussion at the working meeting also focused on the implemented and ongoing infrastructure projects aimed at improving the working conditions of police employees.
The Minister of Internal Affairs expressed gratitude to the employees of the department for their effective work.