• სპეცდანიშნულების რაზმის მებრძოლის, ივანე გოლაშვილის გმირულად დაღუპვიდან 6 წელი გ...
შინაგან საქმეთა მინისტრმა, ვახტანგ გომელაურმა და სახელმწიფო უსაფრთხოების სამსახურის უფროსმა - გრიგოლ ლილუაშვილმა, 2017 წლის 21-22 ნოემბერს ჩატარებული კონტრტერორისტული სპეცოპერაციის დროს დაღუპული სპეცრაზმელის - ივანე გოლაშვილის ხსოვნას პატივი მიაგეს.
შინაგან საქმეთა მინისტრმა ივანე გოლაშვილის საფლავი გვირგვინით შეამკო და მისი ოჯახის წევრებს კიდევ ერთხელ მიუსამძიმრა.
ივანე გოლაშვილი, 2017 წელს, ბერი გაბრიელ სალოსის ქუჩაზე, ახმედ ჩატაევისა და მისი დაჯგუფების წინააღმდეგ ჩატარებული სპეცოპერაციის დროს დაიღუპა.

• 6 years have passed since the heroic death of special forces soldier Ivane Golas...
The Minister of Internal Affairs, Vakhtang Gomelauri, and the head of the State Security Service - Grigol Liluashvili, paid tribute to the memory of the special forces officer - Ivane Golashvili, who died during the counter-terrorist special operation conducted on November 21-22, 2017.
The Minister of Internal Affairs decorated the grave of Ivane Golashvili with a wreath and once again expressed his condolences to the members of his family.
Ivane Golashvili was killed in 2017 during a special operation against Akhmed Chataev and his group on Monk Gabriel Salosi Street.