• შსს-ს ცენტრალური კრიმინალური პოლიციის დეპარტამენტის თანამშრომლები საქველმოქმედო ...
შსს-ს ცენტრალური კრიმინალური პოლიციის დეპარტამენტის თანამშრომლები საქველმოქმედო აქციის ფარგლებში შეზღუდული შესაძლებლობების მქონე ბავშვთა სახლს ეწვივნენ
შს მინისტრ ალექსანდრე ჭიკაიძის ინიციატივით დაწყებული საქველმოქმედო აქციის ფარგლებში, ცენტრალური კრიმინალური პოლიციის დეპარტამენტის თანამშრომლები, დეპარტამენტის დირექტორის მოადგილე ვასილ ბახტურიძესთან ერთად, ადამიანით ვაჭრობის, ტრეფიკინგით დაზარალებულთა დაცვისა და დახმარების სახელმწიფო ფონდის ფილიალის კოჯრის შეზღუდული შესაძლებლობების მქონე ბავშვთა სახლს ეწვივნენ და დამდეგი შობა-ახალი წელი მიულოცეს.
ცენტრალური კრიმინალური პოლიციის დეპარტამენტის წარმომადგენლებმა, საქველმოქმედო აქციის ფარგლებში, შეზღუდული შესაძლებლობების მქონე ბავშვთა სახლის აღსაზრდელებს მათთვის საჭირო ავეჯი და ტექნიკა გადასცეს.
შსს-ს ცენტრალური კრიმინალური პოლიციის დეპარტამენტის თანამშრომლები აღნიშნულ ბავშვთა სახლს სხვადასხვა სახის დახმარებას სისტემატურად უწევენ.

• Central Criminal Police Department visited Kojori orphanage within the frames of...
Central Criminal Police Department visited Kojori orphanage within the frames of the charity campaign
Within the frames of charity campaign initiated by the Minister of Internal Affairs Aleksandre Tchikaidze, officers of Central Criminal Police Department along with Deputy Director of the mentioned Department Vasil Bakhuridze visited Kojori orphanage for disabled and wished them happy New Year.
Representatives of Central Criminal Police Department within the frames of the charity campaign handed technic and furniture to the children of the orphanage.
Officers of Central Criminal Police Department provide assistance to the mentioned orphanage on the regular basis.