• შსს-ს ცენტრალური კრიმინალური პოლიციის დეპარტამენტი გერმანიის ფედერაციული რესპუბლ...
შსს-ს ცენტრალური კრიმინალური პოლიციის დეპარტამენტი გერმანიის ფედერაციული რესპუბლიკის ფედერალური კრიმინალური პოლიციის დელეგაციას მასპინძლობს
ცენტრალური კრიმინალური პოლიციის დეპარტამენტის წარმომადგენლებმა გერმანიის ფედერაციული რესპუბლიკის ფედერალური კრიმინალური პოლიციის საგამოძიებო და ორგანიზებული დანაშაულის წინააღმდეგ ბრძოლის დეპარტამენტის დელეგაციასთან სამუშაო შეხვედრა გამართეს.
შეხვედრაზე მხარეებმა ტრანსსასაზღვრო ორგანიზებული დანაშაულისა და ნარკოდანაშაულის წინააღმდეგ ერთობლივი ბრძოლის მექანიზმების შემუშავების და სამომავლო თანამშრომლობის გაღრმავების საკითხები განიხილეს.

• Representatives of Central Criminal Police Department held meeting with delegati...
Representatives of Central Criminal Police Department held meeting with delegation of the Department of Investigation and Combat against Organized Crime of Federal Criminal Police of Germany
Representatives of Central Criminal Police Department of the Ministry of Internal Affairs of Georgia held meeting with delegation of the Department of Investigation and Combat against Organized Crime of Federal Criminal Police of Germany.
At the meeting sides discussed mechanisms for the fight against trans-border organized crime, drug crime and made an arrangement for deepening existent co-operation.