• შსს-ს თანამშრომლებმა ლეიკემიით დაავადებული ბავშვებისთვის სისხლი გაიღეს
შინაგან საქმეთა სამინისტრო განაგრძობს ლეიკემიით დაავადებული ბავშვების დახმარებას და აქციაში – „გაიღე სისხლი, გადაარჩინე სიცოცხლე“ მონაწილებს. ბავშვების დასახმარებლად, სისხლი თბილისის პოლიციის დეპარტამენტის ისანი–სამგორის სამმართველოს და დაცვის პოლიციის თანამშრომლებმა გაიღეს.
აქციაში მონაწილეობის მიზანი დაავადებული ბავშვებისთვის საჭირო სისხლისა და სისხლის კომპონენტების დეფიციტის შემცირებაა.
შინაგან საქმეთა სამინისტროს თანამშრომლები უკვე მეოთხე წელია ლეიკემიით დაავადებული ბავშვებისათვის სისხლს აბარებენ. აქციაში მონაწილეობა მომავალშიც გაგრძელდება.

• Employees of MIA donated blood for children suffering from leukemia
The Ministry of Internal Affairs of Georgia continues participation in the campaign – “Donate Blood, Save Life” and assists children suffering from leukemia disease. The employees of Isani-Samgori Division of Tbilisi Police Department and Security Police Department donated blood to children.
Campaign aims to provide children suffering from leukemia disease with blood and to reduce blood components deficiency.
The Ministry of Internal Affairs participates in the blood donation campaign for the fourth year. Participation in the campaign shall be continued in the future as well.