• შსს-ს თანამშრომლებმა დაღუპული პოლიციელების ოჯახის წევრებს ახალი წელი მიულოცეს
შინაგან საქმეთა მინისტრ გიორგი მღებრიშვილის ინიციატივით, შსს-ს პოლიციის დეპარტამენტების, განყოფილებების უფროსებმა და სამინისტროს თანამშრომლებმა დაღუპული სამართალდამცველების ოჯახებს, მთელი საქართველოს მასშტაბით, შობა-ახალი წელი მიულოცეს და საჩუქრები გადასცეს.
შინაგან საქმეთა სამინისტრო ამ ინიციატივით კიდევ ერთხელ მიაგებს პატივს იმ პოლიციელთა ხსოვნას, რომლებიც სამსახურებრივი მოვალეობის შესრულებისას დაიღუპნენ.
შინაგან საქმეთა მინისტრის სურვილია, დაღუპული პოლიციელების ოჯახებმა და მათმა შვილებმა იგრძნონ, რომ ქვეყანა არ ივიწყებს დაღუპული გმირების ღვაწლს სამშობლოს წინაშე, ყოველთვის მათ გვერდითაა და ზრუნავს მათზე.

• Police officers congratulated families of the deceased police officers with the ...
Under the initiative of the Minister of Internal Affairs Giorgi Mgebrishvili, heads of MIA Departments, units and ordinary policemen congratulated families of the deceased police officers with the New Year and Christmas all across the country.
Ministry of Internal Affairs has once again commemorated police officers with the mentioned initiative who were killed in the line of duty.
Minister of Internal Affairs wants the families of the deceased police officers to feel that the state has never forgotten fallen heroes, cares about their families and stands beside.