შინაგან საქმეთა მინისტრის მოადგილე მერაბ მალანია, შსს-ს სპეციალური და საგანგებო ღონისძიებების ცენტრის ხელმძღვანელ პირებთან ერთად, ბერი ანდრიას სახელობის, სიმსივნით დაავადებულ ბავშვთა სარეაბილიტაციო სახლის ბენეფიციარებს ეწვია.
სპეციალური და საგანგებო ღონისძიებების ცენტრის წარმომადგენლებმა ბავშვებს საჩუქრად მობილური ტელეფონები, პლანშეტები, სათამაშოები და სპორტული ინვენტარი მიუტანეს. საჩუქრები იმ წერილების მიხედვით იყო შერჩეული, რომლებშიც ბავშვებმა საკუთარი სურვილები დაწერეს და ცოტა ხნის წინ მათთან სტუმრად მყოფ შსს-ს წარმომადგენლებს გადასცეს.
შსს-ს სპეციალური და საგანგებო ღონისძიებების ცენტრი მომავალშიც ითანამშრომლებს ბერია ანდრიას სახელობის ფონდთან. აღნიშნული ფონდი სოლიდური სიმსივნით დაავადებულ ბავშვებს უანგაროდ ეხმარება და მათ მკურნალობასა და რეაბილიტაციას ემსახურება.

• MIA representatives made dreams of the residents of rehabilitation center of chi...
Deputy Minister of Internal Affairs Merab Malania zlong with Special and Emergency Measures Center representatives visited residents of rehabilitation center of children.
Representatives of Special and Emergency Measures Center handed out mobile phones, tablets, toys and sport inventory to the children. Gifts have been chosen in accordance with the letters passed to the MIA representatives by the children during.
Special and Emergency Measures Center will continue cooperation with Monk Andria fund in the future. The mentioned fund assists children with cancer and contributes to their rehabilitation and treatment.