შსს-ს სპეციალური და საგანგებო ღონისძიებების ცენტრის სტრატეგიული მილსადენების დაცვის დეპარტამენტის თანამშრომლები დაჯილდოვდნენ
შსს-ს სპეციალური და საგანგებო ღონისძიებების ცენტრის სტრატეგიული მილსადენების დაცვის დეპარტამენტის თანამშრომლები დაჯილდოვდნენ შს მინისტრის ბრძანებით. სპეციალური და საგანგებო ღნისძიებების ცენტრის სტრატეგიული მილსადენების დაცვის დეპარტამენტის რვა თანამშრომელი სამსახურებრივი მოვალეობის სანიმუშოდ შესრულებისა და კეთილსინდისიერი სამსახურისათვის დაჯილდოვდა. თანამშრომლებს ჯილდოები დეპარტამენტის დირექტორმა ზურაბ ჭაბაშვილმა გადასცა.
დაჯილდოების ღონისძიებას ასევე ესწრებოდნენ სტრატეგიული მილსადენების დაცვის დეპარტამენტის დირექტორის მოადგილეები გოჩა მაჭავარიანი, ავთანდილ თუთისანი, კონსტანტინე მახარაშვილი და სხვა ხელმძღვანელი პირები. დაჯილდოვება ქალაქ რუსთავში, სტრატეგიული მილსადენების დაცვის დეპარტამენტის ქვემო ქართლის რეგიონალური სამმართველოს ბაზაზე გაიმართა.
შინაგან საქმეთა სამინისტროს სპეციალური და საგანგებო ღონისძიებების ცენტრის სტრუქტურულ დანაყოფებში მსგავსი წამახალისებელი ღონისძიებები რეგულარულად ტარდება და მიზნად ისახავს თანამშრომელთა პროფესიონალიზმის დაფასებას, პროფესიული საქმიანობის ღირსეულად წარმართვისათვის მოტივაციის ამაღლებას.

• Employees of the Strategic Pipelines Protection Department of MIA Special and ...
Employees of the Strategic Pipelines Protection Department of MIA Special and Emergency Measures Center have been awarded
The employees of the Strategic Pipelines Protection Department of MIA Special and Emergency Measures Center have been awarded based on the order of the Minister of Internal Affairs. Eight employees received awards for the outstanding performance of their duties and responsibilities. On behalf of the Minister Director of the Department Zurab Tchabashvili has handed over the awards to the employees.
The event was attended by the Deputy Directors of the Strategic Pipelines Protection Department: Gocha Matchavariani, Avtandil Tutisani, Konstantine Makharashvili and other chiefs of the Department. The award ceremony was held at the Base of the Kvemo Kartli Regional Division of the Strategic Pipelines Protection Department in Rustavi.
The Structural Units of the MIA Special and Emergency Measures Center hold the similar encouraging events on a regular basis, aimed at respecting the professionalism of the employees and increasing the motivation among the staff.