• შსს-ს საზოგადოებასთან ურთიერთობის დეპარტამენტის დირექტორმა კონკურსის „სიკეთე უსა...
შსს-ს საზოგადოებასთან ურთიერთობის დეპარტამენტის დირექტორმა კონკურსის „სიკეთე უსასრულოა“ გამარჯვებულ, რაჭაში მცხოვრებ მოსწავლეს სიგელი და საჩუქრები გადასცა
შსს-ს საზოგადოებასთან ურთიერთობის დეპარტამენტის დირექტორმა ნინო გიორგობიანმა კონკურსში „სიკეთე უსასრულოა“ გამარჯვებულ, ამბროლაურის N1 საჯარო სკოლის მე-7 კლასის მოსწავლე ქეთევან ქემოკლიძეს სიგელი და საჩუქრები გადასცა. მისმა წარმოდგენილმა ნამუშევარმა კონკურსში გაიმარჯვა. მოსწავლემ დაჯილდოვებაზე თბილისში ჩამოსვლა ვერ მოახერხა, ამიტომ ნინო გიორგობიანი მას ამბროლაურში ეწვია, სიგელი და წიგნები გადასცა და გამარჯვება პირადად მიულოცა.
შინაგან საქმეთა სამინისტრო ასევე უზრუნველყოფს კონკურსში გამარჯვებული, რეგიონებში მცხოვრები მოსწავლეებისთვის, რომლებმაც დაჯილდოვებაზე დასწრება ვერ მოახერხეს, სიგელების და საჩუქრების გადაცემას. შინაგან საქმეთა მინისტრ ალექსანდრე ჭიკაიძის ინიციატივით, ოჯახური ძალადობის წინააღმდეგ წამოწყებულ კამპანიის ფარგლებში, სასკოლო სპორტის ეროვნულმა ფედერაციამ სოლიდური სიმსივნით დაავადებულ მოზარდებზე მზრუნველ „ბერი ანდრიას სახელობის ფონდთან“ ერთად განახორციელა აქცია სახელწოდებით „სიკეთე უსასრულოა“. საქართველოს საჯარო და კერძო სკოლებში გამოცხადდა კონკურსი და დაწყებითი კლასის მოსწავლეებმა შექმნეს ნახატები თემაზე „სიკეთე უსასრულოა“.

• Head of Public Relations Department of MIA- Nino Giorgobiani handed gifts and ce...
Head of Public Relations Department of MIA- Nino Giorgobiani handed gifts and certificate to who won the contest- ”Infinite Goodness”
Head of Public Relations Department of MIA- Nino Giorgobiani handed gifts and certificate to the pupil of N public school of Ambrolauri, Ketevan Kemoklidze for winning the contest “Infinite Goodness”. Her material won in the mentioned contest. Ketevan Kemoklidze was unable to attend the awarding ceremony in Tbilisi, therefore, Nino Giorgobiani visited her in Ambrolauri and handed certificate, books and congratulated with winning.
Social campaign launched under the initiative of the Minister of Internal Affairs was joined by National Federation of School Sports. The mentioned organization along with “Monk Andria Fund” which assists teens with solid tumor, held joint event- “Infinite Goodness”. Within the frames of the event pupils of lower grades from public and private schools were offered to create paintings on the topic “Infinite Goodness”