• შსს-ს საგანგებო სიტუაციების მართვის სააგენტოს თანამშრომლებმა კვიპაროსის 500 ნერგ...
შს მინისტრის მოადგილე მერაბ მალანიამ და შსს-ს საგანგებო სიტუაციების მართვის სააგენტოს დირექტორმა ზვიად ქაწაშვილმა, 150-მდე მეხანძრე-მაშველთან და სააგენტოს სხვა თანამშრომლებთან ერთად, ხეების დარგვის აქციაში მიიღეს მონაწილეობა. აღნიშნული ღონისძიება დედამიწის საერთშორისო დღეს მიეძღვნა.
გამწვანების აქცია, თბილისის მერიის მხარდაჭერით, თბილისის ზღვასთან არსებულ დენდროლოგიურ პარკში განხორციელდა. ღონისძიების მონაწილეებმა პარკში კვიპაროსის 500 ნერგი დარგეს.
აღნიშნული აქტივობის მიზანი გარემოზე ზრუნვა იყო. საგანგებო სიტუაციების მართვის სააგენტოს თანამშრომლები ახლადდარგული ხეების მოვლას მომავალშიც გააგრძელებენ.

• Employees of the Emergency Situations Management Agency of the MIA planted 500 s...
Mr. Merab Malania, the Deputy Minister of Internal Affairs and Mr. Zviad Katsashvili, the Director of the Emergency Situations Management Agency along with up to 150 firefighter-rescuers and other employees of the Agency participated in the tree planting action. The event was dedicated to the International Day of the Earth.
Green Action, with the support of Tbilisi City Hall, was carried out in the dendrologic park near Tbilisi Sea. The participants planted 500 seedlings of cypress.
The action aimed at taking care of the environment. The employees of the Emergency Situations Management Agency will continue to care of the new planted trees.