• შსს-ს მომსახურების სააგენტოს უკრაინის პოლიტიკისა და მართვის კონსალტინგის ჯგუფის ...
შსს-ს მომსახურების სააგენტოს უკრაინის პოლიტიკისა და მართვის კონსალტინგის ჯგუფის წარმომადგენლები და ბიზნესმენები ეწვივნენ
შსს-ს მომსახურების სააგენტოს უკრაინის რესპუბლიკის დელეგაცია ესტუმრა. სააგენტოს სტრატეგიული განვითარების სამმართველომ უკრაინის პოლიტიკისა და მართვის კონსალტინგის ჯგუფის წარმომადგენლებსა და ბიზნესმენებს უმასპინძლა. ვიზიტის ფარგლებში, დელეგაციის წევრებმა სარეგისტრაციო დარბაზი დაათვალიერეს და მომსახურების სააგენტოს ყველა სერვისის შესახებ დეტალური ინფორმაცია მიიღეს. სტუმრები ასევე გაეცნენ მართვის მოწმობის თეორიული გამოცდის ახალ, 3D ბილეთებსა და სახელმწიფო სანომრე ნიშნის დამზადების ტექნოლოგიას.
უკრაინის პოლიტიკისა და მართვის კონსალტინგის ჯგუფის წარმომადგენლებმა მომსახურების სააგენტოსთან თანამშრომლობის სურვილი გამოთქვეს და სამომავლო გეგმებზეც ისაუბრეს.

• representatives of businessmen of Ukrainian Policy and Management Consulting Gro...
representatives of businessmen of Ukrainian Policy and Management Consulting Group visited Service Agency
Delegation from the Republic of Ukraine visited LEPL Service Agency. Strategic Development Division of the Agency hosted representatives of businessmen of Ukrainian Policy and Management Consulting Group. Within the frames of the visit delegation viewed registration hall and received comprehensive information on all services provided by the Agency. Guests also got acquainted with the new driving theory test, 3D tickets and the number plate making technology.
Members of Ukrainian Policy and Management Consulting Group expressed their will to cooperate with Service Agency and reviewed future plans.