საქართველოს შს მინისტრის მოადგილე არჩილ თალაკვაძემ და მომსახურების სააგენტოს დირექტორის პირველმა მოადგილემ - დავით მიზანდარმა ბულგარეთის რესპუბლიკის ვიცე-პრემიერსა და შინაგან საქმეთა მინისტრს - რუმიანა ბაჩვაროვას და დელეგაციის სხვა წევრებს უმასპინძლეს.
სტუმრებმა სააგენტოს სარეგისტრაციო დარბაზი დაათვალიერეს, ასევე დაესწრნენ მართვის მოწმობის მისაღებ გამოცდებსა და სახელმწიფო სანომრე ნიშნების ბეჭდვის პროცესს. ბულგარეთის რესპუბლიკის ვიცე-პრემიერმა ქართული მხარისგან საჩუქრად სახელობითი, სიმბოლური სანომრე ნიშანი მიიღო.
შეხვედრის დასასრულს დელეგაციის წევრები შინაგან საქმეთა სამინისტროს სპორტული კლუბი „MIA FORCE“-ის სპორტსმენს - დავით ქაჯაიას შეხვდნენ და ევროპის ჩემპიონობა მიულოცეს.

Deputy Minister of Internal Affairs Archil Talakvadze alongside the first Deputy Director of the Service Agency Davit Mizandari hosted Minister of Interior of Bulgaria and Deputy Prime Minister Rumiana Bachvarova and other members of the delegation.
Guests visited the registration hall of the agency, attended examination for the driver’s license and printing process of the number plate. Deputy Prime Minister of Bulgaria received a number plate as a symbolic gift with her name imprinted.
At the end of the meeting members of the delegation met with “MIA FORCE” sportsman Davit Kajaia and congratulated him with becoming the champion of Europe.