• შსს-ს მომსახურების სააგენტოს 400-მდე თანამშრომელი მომსახურების ხარისხის სტანდარტ...
შსს-ს მომსახურების სააგენტოს 400-მდე თანამშრომელი მომსახურების ხარისხის სტანდარტის, სტრესისა და კონფლიქტის მართვის საკითხებზე ტრენინგს გადის
შინაგან საქმეთა სამინისტროს მომსახურების სააგენტოს 400-მდე თანამშრომელი, ქვეყნის სხვადასხვა რეგიონიდან, ორი თვის განმავლობაში, მომსახურების ხარისხის სტანდარტის, სტრესისა და კონფლიქტის მართვის საკითხებზე მიმდინარე ტრენინგში იღებს მონაწილეობას.
ღონისძიება შინაგან საქმეთა სამინისტროს აკადემიაში ტარდება. ტრენინგი მოიცავს ისეთ თემებს, როგორიცაა: ეფექტიანი მომსახურება, ვერბალური და არავერბალური კომუნიკაცია, პროფესიული სტრესი, კონფლიქტები და მათი მართვის სტრატეგია. სწავლებაზე მომსახურების სააგენტოს თანამშრომლები სხვადასხვა როლურ თამაშებს და ლოგიკურ დავალებებს შეასრულებენ, რომელთა დახმარებით ისინი მომავალში უფრო ეფექტურად შეძლებენ მოქალაქეებთან ურთიერთობას და პროფესიული საქმიანობის განხორციელებას.
შინაგან საქმეთა სამინისტროს მომსახურების სააგენტოს თანამშრომლები, მთელი ქვეყნის მასშტაბით, ყოველდღიურად რამდენიმე ასეულ მოქალაქეს ემსახურებიან. მარტივი, სწრაფი, სანდო და მომხმარებელზე მაქსიმალურად ორიენტირებული სისტემის უზრუნველსაყოფად მუდმივად ხდება სააგენტოს თანამშრომლების სხვადასხვა სახის პროფესიული გადამზადება. შსს-ს მომსახურების სააგენტო, მომსახურების ხარისხის გაუმჯობესების მიზნით, მსგავსი ტრენინგების ჩატარებას მომავალშიც გეგმავს.

• Up to 400 employees of LEPL Service Agency will undergo training on improving st...
Up to 400 employees of LEPL Service Agency will undergo training on improving standard of service, stress and conflict management
Up to 400 employees of LEPL Service Agency from all regions of Georgia will undergo training on improving standard of service, stress and conflict management for two months.
The training is being held at MIA and includes such topics as: effective service, verbal and non-verbal communication, professional stress, conflicts and conflict management strategies. Training participants will be involved in various exercises and logical assignment, by means of which they will be able to provide more quality service to the customers and establish better communication.
Employees of LEPL Service Agency of the Ministry of Internal Affairs provide service to hundreds of citizens each day in all regions of the country. In order to provide amplified, fast, reliable and customer-oriented Service Agency staff is being trained on the regular basis. LEPL Service Agency will continue to provide trainings for the staff in the future, to provide quality service to the citizens.