• შსს-ს განსაკუთრებულ დავალებათა დეპარტამენტის დირექტორი საქართველოში საფრანგეთის ...
შსს-ს განსაკუთრებულ დავალებათა დეპარტამენტის დირექტორი საქართველოში საფრანგეთის რესპუბლიკის საელჩოს შიდა უსაფრთხოების ატაშეს შეხვდა
შინაგან საქმეთა სამინისტროს სპეციალური და საგანგებო ღონისძიებების ცენტრის განსაკუთრებულ დავალებათა დეპარტამენტის დირექტორი მინდია ლორთქიფანიძე საქართველოში საფრანგეთის რესპუბლიკის საელჩოს შიდა უსაფრთხოების ატაშეს ბრუნო ბალდუკს შეხვდა. შეხვედრას განსაკუთრებულ დავალებათა დეპარტამენტის შტაბის უფროსი და შსს-ს სპეციალური და საგანგებო ღონისძიებების ცენტრის ადმინისტრაციის წარმომადგენლები ესწრებოდნენ.
მხარეებმა თანამშრომლობის გეგმები განიხილეს და ერთობლივ პროექტებზე ისაუბრეს, ასევე, საზოგადოებრივი წესრიგის დაცვისა და უსაფრთხოების სფეროში თანამშრომლობის პრიორიტეტები დასახეს.

• Director of the MIA Special Tasks Department held a meeting with the Internal Se...
Director of the MIA Special Tasks Department held a meeting with the Internal Security Attaché of the Embassy of France in Georgia
Director of the Special Tasks Department of the MIA Special and Emergency Measures Center Mr. Mindia Lortkipanidze held a meeting with the Internal Security Attach of the Embassy of France Mr. Bruno Balduk. The meeting was attended by Chief of Staff of the Special Tasks Department and the representatives of Administration of the MIA Special and Emergency Measures Center.
The sides discussed cooperation plans and joint projects and set out cooperation priorities in the field of Public Order and Security.