• შსს-მ პროსტიტუციისთვის ადგილის გადაცემის ბრალდებით ორი მოქალაქე დააკავა
შსს-ს თბილისის პოლიციის დეპარტამენტის უბნის ინსპექტორების სამმართველოს მესამე განყოფილების თანამშრომლებმა, ჩატარებული ოპერატიულ-საგამოძიებო ღონისძიების შედეგად, თბილისში მდებარე ერთ-ერთი სასტუმროს ადმინისტრატორი - 1974 წელს დაბადებული თეა ჭ. და ჩინური მასაჟის სალონის ადმინისტრატორი, ჩინეთის რესპუბლიკის მოქალაქე, 1966 წელს დაბადებული ფუჭუნ ჟ. პროსტიტუციისთვის ადგილის გადაცემის ბრალდებით დააკავეს.
გამოძიებამ დაადგინა, რომ ბრალდებულები გარკვეული პერიოდის განმავლობაში, გასამრჯელოს სანაცვლოდ, ქალებს პროსტიტუციისთვის ფართს უთმობდნენ.

• 2 persons detained for providing lodging to prostitution
The officers of the III Unit of District Inspectors Division of Tbilisi Police Department, MIA as a result of operative-investigative activities detained the administrator of one of the hotels in Tbilisi Thea Ch (D.o.B.: 1974) and Fuchun Zh. (D.o.B.: 1966), the administrator of Chinese massage saloon, citizen of China for providing lodging to prostitution.
Investigation established that the accused persons for certain period of time provided lodging to prostitution for money. Law enforcers interrogated the individuals employed in the hotel and the saloon in the capacity of witnesses.