შინაგან საქმეთა სამინისტროს იმერეთის, რაჭა-ლეჩხუმისა და ქვემო სვანეთის სამხარეო მთავარი სამმართველოს თანამშრომლებმა, ქუთაისში ჩატარებული ოპერატიულ-საგამოძიებო ღონისძიებების შედეგად, 1994 წელს დაბადებული, ჩინეთის სახალხო რესპუბლიკის მოქალაქე ჩან შუენი ჩ. პროსტიტუციისთვის ადგილის გადაცემის ბრალდებით დააკავეს.
გამოძიებამ დაადგინა, რომ დაკავებულმა ქუთაისში, ჭავჭავაძის გამზირის N33-ში ფართი იქირავა, სადაც ე.წ. ჩინური მასაჟის სალონი გახსნა. იგი სალონში მომუშავე, ჩინეთის რესპუბლიკის მოქალაქე ქალბატონებს, გარკვეული ანაზღაურების სანაცვლოდ, ფართს პროსტიტუციისთვის გადასცემდა. ე.წ. ჩინური მასაჟის სალონის ჩხრეკისას ამოღებულია პროსტიტუციის შედეგად მიღებული 2895 ლარი.
სამართალდამცველებმა სალონში მომუშავე პერსონალი მოწმის სახით დაკითხეს. ოთხი ქალბატონი პროსტიტუციისთვის დაჯარიმდა ადმინისტრაციულ სამართალდარღვევათა კოდექსის 172-ე პრიმა-3 მუხლით.

The officers of Imereti, Racha-Lechkhumi and Kvemo Svaneti Regional Main Division of MIA as a result of operative-investigation activities detained in Kutaisi citizen of China Chan Shuen Ch. (Dob 1994) for providing lodging to prostitution.
Investigation established that detainee rented property at Chavchavadze street, Kutaisi where she opened China massage salon but in fact, provided lodging to female citizens of China Republic involved in prostitution for certain amount of cash. During the searching activities held in s. c massage salon police seized 2895 GEL received through prostitution.
Law enforcers already interrogated female workers of the salon as witnesses. Four females were fined for the crime envisaged by the 172 1 Article of the Administrative Violations Code of Georgia.