• შს მინისტრმა პოლიციელებს მადლობის სიგელები გადასცა
შინაგან საქმეთა მინისტრი გიორგი მღებრიშვილი სამინისტროს სხვადასხვა დანაყოფის ოთხ თანამშრომელს სამინისტროში შეხვდა და საქართველოს პრემიერ-მინისტრის მადლობის სიგელები გადასცა.
თბილისის აბრეშუმის გზის ფორუმის წარმატებით ჩატარებაში შეტანილი წვლილისთვის, შსს-ს საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტის და თბილისის პოლიციის დეპარტამენტის გლდანი-ნაძალადევის სამმართველოს თანამშრომლები: დიმიტრი მჭედლიშვილი, ოთარ ჯავახაძე, ერეკლე ჩხიკვაძე და ირაკლი კარიჭაშვილი მადლობის სიგელებით დაჯილდოვდნენ.
მინისტრმა სიგელები ოთხივე თანამშრომელს პირადად გადასცა, გიორგი მღებრიშვილმა პოლიციელებთან საუბრისას აღნიშნა, რომ იგი ამაყობს პოლიციის მიერ ქვეყნისათვის ასეთ მნიშვნელოვან ღონისძიებაში შეტანილი წვლილით. შეხვედრის დასასრულს მან პოლიციელებს მომავალ საქმიანობაში წარმატება უსურვა.

• Minister of Internal Affairs handed out certificates of appreciarion to MIA empl...
Minister of Internal Affairs Giorgi Mgebrishvili held meeting with four employees of the agency and handed out certificates of appreciarion from the Prime Minister of Georgia.
For contributing to successful completion of the Silk Road Forum, employees of Patarol Police Department and Gldani-Nadzaladevi police division of Tbilisi Police Department- Dimitri Mtchedlishvili, Otar Javakhadze, Erekle Chkhikvadze and Irakli Karitchashvili were awarded with certificates of appreciation.
Minister personally handed out certificates. Giorgi Mgebrishvili pointed out that he is proud by the contribution from the side of police in such an important event for the country. At the end of the meeting Minister wished policemen success in their professional activities.