• შს მინისტრმა მომსახურების სააგენტოს ახალი დირექტორი წარადგინა
შინაგან საქმეთა მინისტრმა გიორგი მღებრიშვილმა შსს-ს მომსახურების სააგენტოს თანამშრომლებს ახალი დირექტორი დათო ნიკოლეიშვილი წარუდგინა.
გიორგი მღებრიშვილმა დათო ნიკოლეიშვილს თანამდებობაზე დანიშვნა პირადად მიულოცა, მასთან სააგენტოს საქმიანობის პრიორიტეტული მიმართულებები განიხილა და დავალებები მისცა.
შს მინისტრმა, სააგენტოს ახალ ხელმძღვანელთან ერთად, მომსახურების სააგენტო დაათვალიერა და არსებულ სერვისებს გაეცნო.
მომსახურების სააგენტოს ახალმა დირექტორმა შს მინისტრს გამოცხადებული ნდობისთვის მადლობა გადაუხადა. დათო ნიკოლეიშვილმა აღნიშნა, რომ კიდევ უფრო განავითარებს სააგენტოს, დანერგავს ინოვაციებს და საზოგადოებას მაღალი ხარისხის, დასავლური სტანდარტების სერვისებს შესთავაზებს.

• Minister of internal affairs introduced new director of the service agency
Minister of Internal Affairs Giorgi Mgebrishvili introduced new director of the Service Agency-Dato Nikoleishvili to the employees of the agency.
Giorgi Mgebrishvili personally congratulated Dato Nikoleishvili with the appointment, discussed priority directions of the agency and gave instructions.
Minister of Internal Affairs along with the newly appointed director of the Service Agency got familiarized with the existing services.
New director of the Service Ahency thanked Minister for his trust. Dato Nikoleishvili outlined that will further develop the Agency, introduce innovations and offer high quality western standards to the public.