• შს მინისტრის სახელით საჩუქრები გადაეცათ სათხილამურო შეჯიბრში გამარჯვებულ, 2008 წ...
შს მინისტრის სახელით საჩუქრები გადაეცათ სათხილამურო შეჯიბრში გამარჯვებულ, 2008 წლის ომში დაღუპული პოლიციელების შვილებს
შინაგან საქმეთა მინისტრ ვახტანგ გომელაურის სახელით, მინისტრის მოადგილე არჩილ თალაკვაძემ საჩუქრები გადასცა ბაკურიანში, სათხილამურო შეჯიბრში გამარჯვებულ, 2008 წლის რუსეთ-საქართველოს ომში დაღუპული შსს-ს თანამშრომლების შვილებს და წარმატება მიულოცა.
შს მინისტრის ინიციატივით, 12 ბავშვმა ბაკურიანში, ერთ-ერთ სპორტულ სკოლაში, 10 დღის განმავლობაში დაისვენა და სათხილამურო სპორტს დაეუფლა. დასვენების ბოლო დღეს დაღუპული შსს-ს თანამშრომლების შვილებისთვის თხილამურებით სრიალში შეჯიბრი ჩატარდა და გამარჯვებულები გამოვლინდნენ.

• Children of policemen fallen during Russian-Georgian war of 2008 were awarded f...
Children of policemen fallen during Russian-Georgian war of 2008 were awarded for winning ski contest on behalf of Minister of Internal Affairs
On behalf of Minister of Internal Affairs Vakhtang Gomelauri, Deputy Minister Archil Talakvadze awarded winners of ski tournament which was held in Bakuriani between children of policemen fallen during Russian-Georgian war of 2008. Deputy Minister congratulated them with winning.
Under the initiative of Minister of Internal Affairs Vakhtang Gomelauri children of police officers fallen during Russian-Georgian war of 2008 were sent in ski resort of Bakuriani and improved skiing techniques for 10 days. Skiing tournament was held among children and winners were awarded by the Ministry at the end of the holiday.