• შს მინისტრის ინიციატივით დაწყებულ საქველმოქმედო აქციაში მცხეთა-მთიანეთის სამხარე...
შს მინისტრის ინიციატივით დაწყებულ საქველმოქმედო აქციაში მცხეთა-მთიანეთის სამხარეო მთავარი სამმართველო ჩაერთო
შინაგან საქმეთა სამინისტრო აგრძელებს მინისტრ ალექსანდრე ჭიკაიძის ინიციატივით დაწყებულ საქველმოქმედო აქციას საქართველოს რეგიონებში მცხოვრები, სიღარიბის ზღვარს მიღმა მყოფი ოჯახების დასახმარებლად. აქციის ფარგლებში, შსს-ს მცხეთა-მთიანეთის სამხარეო მთავარი სამმართველოს თანამშრომლები დუშეთის რაიონში 14 ოჯახს ესტუმრნენ. მათ ახალი წელი მიულოცეს და საჩუქრად სურსათი და ტკბილეულობა გადასცეს.
საქველმოქმედო აქციის ფარგლებში, სამინისტროს წარმომადგენლები, სიღარიბის ზღვარს მიღმა მყოფ და მრავალშვილიან ოჯახებს ზამთრის პერიოდში პროდუქტებით ამარაგებენ. სამინისტრო სულ 1000-ზე მეტ ოჯახს ეხმარება.

• Charity campaign was joined by officers of Mtskheta-Mtianeti Regional Main Divis...
Ministry of Internal Affairs continues charity campaign initiated by the Minister which is aimed at assisting extremely poor families residing in mountainous regions of the country. This time campaign was joined by officers of Mtskheta-Mtianeti Regional Main Division and met 14 families of Dusheti region. Officers wished them happy New Year and handed out sweets.
Ministry of Internal Affairs continues charity campaign which is aimed at assisting extremely poor families all across Georgia. Ministry of Internal Affairs will assist up to 1000 families residing in regions of the country.