• შინაგან საქმეთა საქმეთა სამინისტროს დაცვის პოლიციის დეპარტამენტის თანამშრომელს ...
შინაგან საქმეთა საქმეთა სამინისტროს დაცვის პოლიციის დეპარტამენტის თანამშრომელს კორონავირუსი დაუდასტურდა
შინაგან საქმეთა სამინისტროს დაცვის პოლიციის დეპარტამენტის თანამშრომელს, რომელიც ეკონომიკისა და მდგრადი განვითარების სამინისტროს სსიპ სახელმწიფო ქონების ეროვნულ სააგენტოს შენობას იცავს, კორონავირუსი დაუდასტურდა.
დაცვის პოლიციის თანამშრომლის ტესტის პასუხი 9 სექტემბერს გახდა ცნობილი.
აღნიშნული პირი არ იმყოფებოდა კონტაქტში სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტოს თანამშრომლებთან და მოქალაქეებთან შეხება არ ჰქონია.
ეკონომიკისა და მდგრადი განვითარების სამინისტროს სსიპ სახელმწიფო ქონების ეროვნულ სააგენტოს შენობას დეზინფექცია ჩაუტარდა.

• Coronavirus confirmed to the employee of Security Police Department of the Minis...
Coronavirus confirmed to the employee of Security Police Department of the Ministry of Internal Affairs
Employee of the Security Police Department under the Ministry of Internal Affairs, who guarded the building of the National Agency of State Property under the Ministry of Economy and Sustainable Development, was diagnosed with coronavirus.
The test results of security police officer became known on September 9th.
The mentioned person was not in contact with the employees of the National Agency of State Property and did not have any interaction with the citizens.
The building of the National Agency of State Property under the Ministry of Economy and Sustainable Development has undergone disinfection.