• შინაგან საქმეთა სამინისტროს თანამშრომელმა საერთაშორისო კონკურსში „პორშე 911“ მო...
შინაგან საქმეთა სამინისტროს საზოგადოებასთან ურთიერთობის დეპარტამენტის თანამშრომელმა სოფო სალუქვაძემ „მარტინი“-ს საერთაშორისო კონკურსზე „პორშე 911“ მოიგო. გამარჯვება მას შინაგან საქმეთა მინისტრის მოადგილე არჩილ თალაკვაძემ მიულოცა.
საერთაშორისო ბრენდმა „მარტინი“-მ განახორციელა გლობალური კამპანია: „Race To Desire“, რომლის ფარგლებში, გაათამაშა „პორშე 911“, საგზური ამავე კონკურსის სუპერ ფინალზე მილანში და სხვა პრიზები.
საქართველოდან გათამაშებაში ჩაერთო 4 000-მდე კონკურსანტი. პირველი ტურის პირობები გულისხმობდა დასმულ კითხვებზე ორიგინალურ პასუხს, ხოლო მეორე ტურის ფარგლებში, კონკურსანტებს „მარტინი“-ს ვებ-გვერდზე უნდა აეტვირთათ ფოტოსურათი კოქტეილ „მარტინ როიალთან“ ერთად. საბოლოოდ, „მარტინი“-სა და „პორშე“-ს გლობალურმა წარმომადგენლებმა ყველაზე ორიგინალურ მონაწილედ სოფო სალუქვაძე შეაფასეს, რომელიც მილანში კონკურსის სუპერ ფინალზე გაემგზავრა, სადაც თამაშდებოდა მთავარი პრიზი - „პორშე 911“.
სუპერ ფინალში მონაწილეობდნენ 15 ქვეყნის გამარჯვებული ფინალისტები. სუპერ ფინალის მთავარი კონკურსის ფარგლებში, კონკურსანტებს უნდა დაემტკიცებინათ, თუ რატომ იმსახურებდნენ „პორშე 911“-ის მოგებას. სოფომ ჟიურის აღფრთოვანება შეძლო - მან არაჩვეულბრივი სიმღერით დაამტკიცა, რომ სწორედ ის იმსახურებდა გამარჯვებას.
გამარჯვებული ქართველი კონკურსანტისთვის სპეციალურად დამზადდა „პორშე“-ს ახალი მოდელი, რომელიც მას ოფიციალურად და საზეიმოდ გადაეცა.

• Employee of MIA won Porch 911 at Martini International Contest
Employee of Public Relations Department of MIA- Sopo Salukvadze won “Porch 911” at Martini International Contest. Deputy Minister of Internal Affairs Archil Talakvadze congratulated the winner. International brand “Martini” launched global campaign –“Race to Desire” within the frames of which “Porch 911” was aimed to be received by the winner or the package tour to the super final of the same contest in Milan as well as other prizes.
From Georgia up to 4000 contestants got involved in Martini International Contest. Conditions of the first tour implied to provide inventive answers to the questions, while second tour implied to upload photos of contestants with “Martini Royal” cocktail on Martini official web-page. As a result global representatives of Porch and Martini chose Sopo Salukvadze as the most innovative contestant, who was granted the package tour to the super final of the international contest in Milan, where the main prize-Porch 911 was waiting for the winner.
In the super final contestants from 15 countries took part. In the final contestants has to prove why they deserved to win porch 911. Sopo managed to impress jury with amazing singing and proved that she was the one, who deserved the winning.
New Porch model was specially designed for the Georgian winner and delivered the prize during the solemn ceremony.