• შინაგან საქმეთა სამინისტროს სტრუქტურულმა დანაყოფებმა ევროპის დღესთან დაკავშირები...
შინაგან საქმეთა სამინისტროს სტრუქტურულმა დანაყოფებმა ევროპის დღესთან დაკავშირებით მიძღვნილ ღონისძიებაში მიიღეს მონაწილეობა
შინაგან საქმეთა სამინისტროს სტრუქტურულმა დანაყოფებმა ევროპის დღესთან დაკავშირებით მიძღვნილ ღონისძიებაში მიიღეს მონაწილეობა. ცნობიერების ამაღლების მიზნით, შსს-ს დანაყოფებმა „ექსპო ჯორჯიაში“ ინფორმაციული და გასართობი აქტივობები გამართეს. ადგილზე მისულ მოქალაქეებს შესაძლებლობა ქონდათ მონაწილეობა მიეღოთ სხვადასხვა სიმულაციურ და შემეცნებით თამაშებში, გაცნობოდნენ დანაყოფების საქმიანობასა და სპეციალურ აღჭურვილობებს.
ევროპის დღისადმი მიძღვნილ ღონისძიებაში შინაგან საქმეთა სამინისტროს დანაყოფებიდან წარმოდგენილი იყო - საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტი, საგანგებო სიტუაციების მართვის სამსახური, საზოგადოებრივი უსაფრთხოების მართვის ცენტრი - 112 და სსიპ მომსახურების სააგენტო.

• Structural units of the Ministry of Internal affair of Georgia took part in the ...
Structural units of the Ministry of Internal affair of Georgia took part in the event dedicated to Europe Day
The structural units of the Ministry of Internal Affairs took part in the event dedicated to Europe Day. In order to raise awareness, the units of the Ministry of Internal Affairs held informative and entertaining activities at "Expo Georgia". Guests who arrived at the event had the opportunity to participate in various simulation and cognitive games, to be familiarized with the activities of the MIA units and special equipment.
From the units of the Ministry of Internal Affairs Patrol Police Department, Emergency Situations Management Service, Public Safety Management Center - 112 and Service Agency participated in the event dedicated to Europe Day.