• შინაგან საქმეთა სამინისტროს სტრატეგიული მილსადენების დაცვის დეპარტამენტის ბაზას ...
შინაგან საქმეთა სამინისტროს სტრატეგიული მილსადენების დაცვის დეპარტამენტის ბაზას მოსწავლეები ესტუმრნენ
შინაგან საქმეთა სამინისტროს სტრატეგიული მილსადენების დაცვის დეპარტამენტის დირექტორმა ზურაბ ჭაბაშვილმა დეპარტამენტის ქვემო ქართლის რეგიონული სამმართველოს წალკის განყოფილების ბაზაზე, წალკის N1 საჯარო სკოლის მოსწავლეებს უმასპინძლა.
ზურაბ ჭაბაშვილმა და დეპარტამენტის თანამშრომლებმა მოსწავლეებს დეპარტამენტის საქმიანობის შესახებ ინფორმაცია მიაწოდეს და ბაზის ინფრასტრუქტურა დაათვალიერებინეს.
სტუმრებისთვის მოეწყო გამოფენა, სადაც წარმოდგენილი იყო სხვადასხვა სახის სპეციალური ტრანსპორტი და ტექნიკა, მათ შორის სამთო და სამხედრო აღჭურვილობა.

• Students visited the base of Strategic Pipelines Protection Department of the Mi...
Students visited the base of Strategic Pipelines Protection Department of the Ministry of Internal Affairs
Zurab Chabashvili, director of Strategic Pipelines Protection Department of the Ministry of Internal Affairs, hosted the students of N1 public school in Tsalka at the base of Kvemo Kartli regional division of the department.
Zurab Chabashvili and the employees of the department provided students with information on the department's activities and viewed the infrastructure of the base.
An exhibition was organized for the guests, where various types of special transportation and equipment, including mountain and military equipment, were presented.