• შინაგან საქმეთა სამინისტროს სხვადასხვა დანაყოფის თანამშრომლების „COVID-19“-ის სა...
შინაგან საქმეთა სამინისტროს სხვადასხვა დანაყოფის თანამშრომლების „COVID-19“-ის საწინააღმდეგო მასობრივი ვაქცინაციის პროცესი რეგიონებში აქტიურად მიმდინარეობს
შინაგან საქმეთა სამინისტროს სხვადასხვა დანაყოფის თანამშრომლების „COVID-19“-ის საწინააღმდეგო მასობრივი ვაქცინაციის პროცესი, თბილისის პარალელურად, რეგიონებშიც აქტიურად მიმდინარეობს.
საგანგებო სიტუაციების მართვის სამსახურის, სასაზღვრო პოლიციის, განსაკუთრებულ დავალებათა დეპარტამენტის, დაცვის პოლიციის და ობიექტების დაცვის დეპარტამენტის აჭარის რეგიონის თანამშრომლები ბათუმის რესპუბლიკურ საავადმყოფოში აიცრნენ. ვაქცინაციის პროცესი საქართველოს სხვადასხვა რეგიონშიც მიმდინარეობს.
შინაგან საქმეთა სამინისტროს თანამშრომლებს შეუძლიათ, კვირის ნებისმიერ დღეს, წინასწარი რეგისტრაციის გარეშე აიცრან, როგორც „სინოვაკის“ და „სინოფარმის“ ვაქცინით, ასევე, "ფაიზერის" ვაქცინით.
შინაგან საქმეთა სამინისტროს თანამშრომლების „COVID-19“-ის საწინააღმდეგო მასობრივი ვაქცინაციის პროცესი მთელი ქვეყნის მასშტაბით მიმდინარეობს. ამ ეტაპზე, სამინისტროს 19 ათასამდე თანამშრომელი უკვე ვაქცინირებულია.

• Large-scale vaccination of the employees of the regional units of the Ministry o...
Large-scale vaccination of the employees of the regional units of the Ministry of Internal Affairs actively in progress
Large-scale vaccination process for the employees of various structural units of the Ministry of Internal Affairs against "COVID-19" is actively in progress in various regions of the country.
The employees of the Emergency Situations Management Service, Border Police, Special Tasks Department, Security Police and the Department for Protection of Strategic Objects of Adjara region were vaccinated at Batumi Republican Hospital. The vaccination process is underway in different regions of Georgia as well.
The process of wide-scale vaccination for the employees of the Ministry of Internal Affairs against "COVID-19" is being conducted throughout the country. At this stage, more than 19 thousand employees of the Ministry have already received vaccine shots.