• შინაგან საქმეთა სამინისტროს საექსპერტო-კრიმინალისტიკური დეპარტამენტის დირექტორად...
შინაგან საქმეთა სამინისტროს საექსპერტო-კრიმინალისტიკური დეპარტამენტის დირექტორად მამუკა ჯანგულაშვილი დაინიშნა
შინაგან საქმეთა სამინისტროს საექსპერტო-კრიმინალისტიკური დეპარტამენტის დირექტორად მამუკა ჯანგულაშვილი დაინიშნა, რომელმაც აღნიშნულ თანამდებობაზე გიორგი თვაური შეცვალა.
მამუკა ჯანგულაშვილს ხელმძღვანელ პოზიციაზე მუშაობის მრავალწლიანი გამოცდილება აქვს. იგი საექსპერტო-კრიმინალისტიკური დეპარტამენტის დირექტორის პოზიციაზე დანიშვნამდე სსიპ ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს ხელმძღვანელის თანამდებობას იკავებდა.

• Mamuka Jangulashvili was appointed as the director of the Fornsic- criminalistic...
Mamuka Jangulashvili was appointed as the director of the Fornsic- criminalistics department of the Ministry of Internal Affairs
Mamuka Jangulashvili was appointed as the director of the Fornsic- criminalistics Department of the Ministry of Internal Affairs, replacing Giorgi Tvauri.
Mamuka Jangulashvili has a history of experience working on leading position. Before being appointed to the position of the director of Fornsic- criminalistics department, he held the position of the head of Levan Samkharauli National Bureau of Forensic Expertise.