• შინაგან საქმეთა სამინისტროს ობიექტების დაცვის დეპარტამენტი ახალ სისტემაზე გადადი...
შინაგან საქმეთა სამინისტროს ობიექტების დაცვის დეპარტამენტი ახალ სისტემაზე გადადის და აცხადებს თანამშრომლების მიღებას
თავდაცვის ახალი კოდექსისა და შინაგან საქმეთა მინისტრის შესაბამისი ბრძანებების საფუძველზე, საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტროს ობიექტების დაცვის დეპარტამენტი ახალ სისტემაზე გადადის და აცხადებს მიღებას დაცვის თანამშრომლის პოზიციაზე.
დასაქმების მსურველებს შესაძლებლობა ეძლევათ ობიექტების დაცვის დეპარტამენტში ისარგებლონ შემდეგი უპირატესობებით:
კარიერული განვითარების შესაძლებლობა;
სპეციალური წოდება;
მინიმალური თანამდებობრივი სარგო 1943 ლარი (დარიცხული);
საოჯახო სამედიცინო დაზღვევა;
კვებით უზრუნველყოფა;
ცვლაში მუშაობის შესაძლებლობა;
რეგისტრაცია ხელმისაწვდომია როგორც იმ მოქალაქეებისთვის, ვინც უკვე გაიარა სამხედრო სავალდებულო სამსახური, ასევე მათთვის ვისაც ჯერ არ გაუვლია.
დაინტერესებულ პირებს შესაძლებლობა აქვთ რეგისტრაცია გაიარონ ონლაინ პლატფორმაზე : https://hr.police.ge/select-vacancies/

• The Department of Security of Objects of the Ministry of Internal Affairs is swi...
The Department of Security of Objects of the Ministry of Internal Affairs is switching to a new system and announcing the recruitment of employees
Based on the new Code of the Defense of Georgia and the relevant orders of the Minister of Internal Affairs, the Department of Security of Objects of the Ministry of Internal Affairs of Georgia is switching to a new system and is announcing the recruitment of security guards.
Those seeking employment in the Department of Security of Objects are given the opportunity to receive the following benefits:
Career development opportunities;
Special rank;
Minimum salary of 1943 GEL (accrued);
Family medical insurance;
Food provision;
The opportunity to work in shifts;
Registration is available for both citizens who have already completed compulsory military service and those who have not yet completed it.